trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
꧁『marr』
VIP
7
99
followers
Fantasia
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,258
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
19
20
21
82%
Deadpool
108,451 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,324 votes
8
— Great
85%
Interstellar
72,235 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Strange
65,759 votes
7
— Good
78%
Avatar
59,907 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
55,979 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,175 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,486 votes
9
— Superb
79%
Captain America: Civil War
55,854 votes
6
— Fair
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
52,868 votes
9
— Superb
75%
Wonder Woman
56,428 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
53,842 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,795 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,593 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,604 votes
5
— Meh
79%
John Wick
51,080 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,716 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,694 votes
8
— Great
81%
The Wolf of Wall Street
49,074 votes
8
— Great
79%
Moana
48,886 votes
9
— Superb
81%
Joker
46,762 votes
6
— Fair
75%
Frozen
48,132 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,502 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
46,080 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,125 votes
6
— Fair
75%
Avengers: Age of Ultron
47,001 votes
9
— Superb
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,413 votes
6
— Fair
76%
Black Panther
46,284 votes
6
— Fair
80%
Zootopia
44,575 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,167 votes
6
— Fair
80%
Inside Out
43,296 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
44,425 votes
8
— Great
84%
WALL·E
40,498 votes
6
— Fair
77%
Get Out
40,983 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
40,678 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,450 votes
9
— Superb
81%
Finding Nemo
39,373 votes
5
— Meh
74%
Captain America: The First Avenger
41,020 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,825 votes
8
— Great
82%
Up
38,800 votes
5
— Meh
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,581 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Baby Driver
39,718 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
39,012 votes
8
— Great
71%
Jurassic World
40,555 votes
9
— Superb
75%
The Hunger Games
39,479 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Toy Story
36,496 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,671 votes
8
— Great
79%
Dune
36,243 votes
9
— Superb
76%
Ready Player One
36,443 votes
9
— Superb
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,061 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
34,292 votes
9
— Superb
77%
The Revenant
33,816 votes
5
— Meh
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,654 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
32,638 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Far From Home
33,169 votes
8
— Great
70%
Venom
33,737 votes
7
— Good
74%
Split
32,486 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,054 votes
8
— Great
83%
Hacksaw Ridge
30,611 votes
7
— Good
73%
The Secret Life of Pets
32,229 votes
7
— Good
1
2
3
19
20
21
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup