trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
꧁『marr』
VIP
7
99
followers
Fantasia
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
47
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
66%
Under the Dome
12,681 votes
7
— Good
84%
Utopia
4,070 votes
7
— Good
73%
Don't Trust the B---- in Apartment 23
2,867 votes
7
— Good
80%
Toradora!
1,892 votes
7
— Good
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,644 votes
7
— Good
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,536 votes
7
— Good
71%
Deadman Wonderland
1,401 votes
7
— Good
78%
Aggretsuko
880 votes
7
— Good
72%
Second Chance
852 votes
7
— Good
67%
The Client List
845 votes
7
— Good
83%
Monogatari
805 votes
7
— Good
72%
The Mantis
519 votes
7
— Good
71%
Is This A Zombie?
368 votes
7
— Good
65%
Angels of Death
358 votes
7
— Good
75%
Haibane Renmei
290 votes
7
— Good
67%
Black Rock Shooter
277 votes
7
— Good
73%
My Babysitter's a Vampire
230 votes
7
— Good
69%
My Mental Choices Are Completely Interfering with my School Romantic Comedy
191 votes
7
— Good
64%
High School Prodigies Have It Easy Even in Another World!
189 votes
7
— Good
57%
11eyes
164 votes
7
— Good
64%
The Day I Became a God
161 votes
7
— Good
70%
Arpeggio of Blue Steel: Ars Nova
160 votes
7
— Good
70%
Sugar Rush
141 votes
7
— Good
62%
Ao-chan Can't Study!
114 votes
7
— Good
62%
Aiura
107 votes
7
— Good
62%
Ingress: The Animation
99 votes
7
— Good
57%
CAT. 8
87 votes
7
— Good
57%
CAT. 8
87 votes
7
— Good
80%
Fog Hill of Five Elements
80 votes
7
— Good
66%
Kannagi
62 votes
7
— Good
61%
A Good Librarian Like a Good Shepherd
61 votes
7
— Good
56%
Le Portrait de Petite Cossette
52 votes
7
— Good
55%
Haruchika – Haruta & Chika
43 votes
7
— Good
63%
Hatsukoi Limited.
42 votes
7
— Good
70%
Dokter Tinus
36 votes
7
— Good
49%
Mangirl!
33 votes
7
— Good
63%
THE iDOLM@STER Cinderella Girls
27 votes
7
— Good
49%
The Legend of Stars
13 votes
7
— Good
57%
Tweeny Witches
13 votes
7
— Good
58%
W'z
11 votes
7
— Good
63%
Tellus
10 votes
7
— Good
42%
Tsuyokiss
8 votes
7
— Good
56%
Useless Animals
8 votes
7
— Good
57%
The Furious Yama
7 votes
7
— Good
61%
Bagels & Bubbels
6 votes
7
— Good
38%
Nozomi in the Sun
5 votes
7
— Good
50%
Zenith
4 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup