trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Lizia Mara
1
follower
Brasil
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
73
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
88%
The Dark Knight
74,805 votes
9
— Superb
87%
The Matrix
61,590 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,189 votes
9
— Superb
86%
Forrest Gump
44,170 votes
9
— Superb
85%
Se7en
34,411 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
56,152 votes
9
— Superb
84%
The Lion King
37,421 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,873 votes
9
— Superb
84%
The Pianist
12,587 votes
9
— Superb
83%
The Prestige
29,290 votes
9
— Superb
82%
Die Hard
27,274 votes
9
— Superb
82%
Toy Story
36,599 votes
9
— Superb
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,166 votes
9
— Superb
82%
The Truman Show
28,698 votes
9
— Superb
81%
Batman Begins
42,134 votes
9
— Superb
81%
Finding Nemo
39,478 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,199 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
29,014 votes
9
— Superb
81%
Toy Story 3
28,114 votes
9
— Superb
79%
Into the Wild
12,665 votes
9
— Superb
79%
Shrek
30,318 votes
9
— Superb
79%
Apollo 13
9,842 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,236 votes
9
— Superb
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,794 votes
9
— Superb
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,132 votes
9
— Superb
78%
Carandiru
651 votes
9
— Superb
78%
All About My Mother
1,570 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
65,902 votes
9
— Superb
78%
Saving Face
433 votes
9
— Superb
77%
A Star Is Born
18,815 votes
9
— Superb
77%
The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert
1,333 votes
9
— Superb
77%
I Am Sam
2,642 votes
9
— Superb
76%
As Good as It Gets
5,435 votes
9
— Superb
76%
Ice Age
20,697 votes
9
— Superb
76%
The Terminal
12,684 votes
9
— Superb
76%
Erin Brockovich
4,742 votes
9
— Superb
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,488 votes
9
— Superb
75%
Finding Forrester
1,442 votes
9
— Superb
75%
Gifted Hands: The Ben Carson Story
615 votes
9
— Superb
75%
The Secret Life of Bees
643 votes
9
— Superb
75%
Boys Don't Cry
1,682 votes
9
— Superb
75%
Gremlins
11,163 votes
9
— Superb
75%
Scream
11,510 votes
9
— Superb
75%
More Beautiful for Having Been Broken
83 votes
9
— Superb
75%
X-Men
22,073 votes
9
— Superb
74%
Meet Joe Black
5,874 votes
9
— Superb
73%
But I'm a Cheerleader
1,335 votes
9
— Superb
73%
That Thing You Do!
1,417 votes
9
— Superb
73%
Maleficent
21,183 votes
9
— Superb
73%
Jerry Maguire
5,288 votes
9
— Superb
73%
Real Steel
12,910 votes
9
— Superb
72%
P.S. I Love You
4,098 votes
9
— Superb
72%
A.I. Artificial Intelligence
8,525 votes
9
— Superb
72%
Hannibal
8,179 votes
9
— Superb
72%
The Emperor's Club
272 votes
9
— Superb
72%
Shazam!
24,354 votes
9
— Superb
71%
Valkyrie
5,656 votes
9
— Superb
71%
Pocahontas
8,716 votes
9
— Superb
71%
The Little Rascals
1,901 votes
9
— Superb
71%
Motherless Brooklyn
3,331 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup