trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
luis lelievre
2
followers
brampton
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
49
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,304 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,797 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,016 votes
8
— Great
85%
Friends
41,374 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,031 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,956 votes
8
— Great
85%
House
29,949 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,915 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,399 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,687 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,073 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,206 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,073 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,859 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,124 votes
8
— Great
79%
Elementary
12,580 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,125 votes
8
— Great
82%
24
11,231 votes
8
— Great
79%
Bones
9,829 votes
8
— Great
82%
Criminal Minds
9,227 votes
8
— Great
87%
Stargate SG-1
9,175 votes
8
— Great
87%
Star Trek: The Next Generation
8,276 votes
8
— Great
77%
Smallville
8,173 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,142 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,548 votes
8
— Great
73%
What If...?
6,146 votes
8
— Great
78%
The Magicians
5,178 votes
8
— Great
89%
Cosmos
5,069 votes
8
— Great
75%
Star Trek: Picard
5,046 votes
8
— Great
80%
Stargate Universe
4,886 votes
8
— Great
81%
Star Trek
4,352 votes
8
— Great
80%
Forever
3,900 votes
8
— Great
83%
Pushing Daisies
3,661 votes
8
— Great
82%
Mr. Bean
3,642 votes
8
— Great
85%
Oz
3,184 votes
8
— Great
84%
M*A*S*H
2,404 votes
8
— Great
76%
Killjoys
2,361 votes
8
— Great
80%
SEAL Team
2,277 votes
8
— Great
75%
S.W.A.T.
2,232 votes
8
— Great
84%
Doctor Horrible's Sing-Along Blog
1,994 votes
8
— Great
82%
The Unit
1,420 votes
8
— Great
73%
The Passage
926 votes
8
— Great
75%
Top Chef
714 votes
8
— Great
81%
The Muppet Show
632 votes
8
— Great
71%
The Flash
516 votes
8
— Great
74%
The Brave
515 votes
8
— Great
63%
Training Day
256 votes
8
— Great
80%
Mister Rogers' Neighborhood
131 votes
8
— Great
75%
SuperMansion
86 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup