Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Loran
0
Followers
0
Following
Reggio Emilia , Emilia-Romagna
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
38
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
75%
Star Trek Beyond
26,789 votes
7
— Good
78%
Predator
14,277 votes
7
— Good
81%
The Thing
12,203 votes
7
— Good
69%
Cloverfield
12,536 votes
7
— Good
71%
Hellboy
11,640 votes
7
— Good
76%
RoboCop
9,880 votes
7
— Good
71%
The Black Phone
9,164 votes
7
— Good
67%
M3GAN
8,813 votes
7
— Good
69%
Mad Max
8,463 votes
7
— Good
66%
Smile
7,468 votes
7
— Good
78%
The Untouchables
6,789 votes
7
— Good
77%
The Crow
6,695 votes
7
— Good
75%
Gone Baby Gone
6,625 votes
7
— Good
74%
Okja
6,594 votes
7
— Good
70%
Monkey Man
4,671 votes
7
— Good
68%
Locke
4,670 votes
7
— Good
64%
The Last Voyage of the Demeter
4,172 votes
7
— Good
68%
Emily the Criminal
3,628 votes
7
— Good
70%
I See You
3,165 votes
7
— Good
65%
The First Omen
3,207 votes
7
— Good
73%
The Guilty
2,903 votes
7
— Good
66%
The Vast of Night
2,695 votes
7
— Good
71%
Marrowbone
2,572 votes
7
— Good
59%
Infinity Pool
2,770 votes
7
— Good
69%
First Reformed
2,414 votes
7
— Good
65%
Watcher
2,497 votes
7
— Good
71%
Brotherhood of the Wolf
2,136 votes
7
— Good
59%
Cam
2,278 votes
7
— Good
71%
The Dead Zone
2,067 votes
7
— Good
62%
Titane
2,129 votes
7
— Good
60%
Arcadian
1,980 votes
7
— Good
62%
Lake Mungo
1,221 votes
7
— Good
67%
Oddity
1,125 votes
7
— Good
67%
The Medium
738 votes
7
— Good
69%
Never Grow Old
513 votes
7
— Good
63%
Caveat
493 votes
7
— Good
62%
La Llorona
406 votes
7
— Good
70%
The Pit and the Pendulum
323 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch