trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
HatchAttach
1
follower
Durban, KwaZulu-Natal
21
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
57
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Doctor Strange
65,961 votes
10
— Totally Ninja!
79%
John Wick
51,335 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Titanic
30,852 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Die Hard
27,315 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Free Guy
23,484 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,526 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avatar: The Way of Water
18,924 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,044 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Uncharted
16,097 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,592 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Howl's Moving Castle
14,698 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,461 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Black Adam
14,129 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,985 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Kung Fu Panda 2
12,885 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Love Actually
12,841 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Beekeeper
12,242 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Coraline
11,657 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,772 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Island
9,616 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Murder Mystery
9,473 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Fast X
8,380 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Goosebumps
8,350 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Shazam! Fury of the Gods
8,179 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Elemental
8,024 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Gran Turismo
6,659 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Plane
6,094 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Operation Fortune: Ruse de Guerre
5,852 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Labyrinth
5,362 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Ghosted
5,216 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Murder Mystery 2
4,232 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit
3,813 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Lift
3,705 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Kung Fu Panda 4
3,677 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Nimona
3,367 votes
10
— Totally Ninja!
66%
What Men Want
3,123 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Wish
2,994 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Cat Returns
2,888 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Vacation Friends
2,693 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Suzume
2,591 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Ella Enchanted
2,209 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Inside Out 2
2,208 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Leo
2,028 votes
10
— Totally Ninja!
66%
We Have a Ghost
1,983 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Trolls Band Together
1,484 votes
10
— Totally Ninja!
74%
A Matter of Loaf and Death
869 votes
10
— Totally Ninja!
67%
A Little Chaos
780 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie
638 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Who Finds a Friend Finds a Treasure
486 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Last Chance Harvey
382 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Legend of Hei
278 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Roald Dahl's Esio Trot
249 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Miraculous World: Paris, Tales of Shadybug and Claw Noir
87 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Uncharted: Live Action Fan Film
79 votes
10
— Totally Ninja!
71%
After the Rain
61 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Good Omens: Lockdown
29 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Uncharted: Eye of Indra
7 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup