trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
rijads
11
followers
Omicron Persei 8
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
37
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,512 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,651 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,918 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
61,151 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,256 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,595 votes
2
— Terrible
85%
Friends
41,493 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,123 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,995 votes
6
— Fair
85%
House
30,028 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,486 votes
7
— Good
84%
Suits
24,324 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,441 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
23,004 votes
8
— Great
84%
Community
20,314 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,102 votes
8
— Great
84%
South Park
19,274 votes
9
— Superb
79%
American Horror Story
19,252 votes
6
— Fair
84%
The Queen's Gambit
18,154 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,625 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,145 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,497 votes
6
— Fair
84%
Silicon Valley
15,142 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,619 votes
7
— Good
82%
24
11,254 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,480 votes
8
— Great
74%
Falling Skies
9,107 votes
6
— Fair
80%
That '70s Show
7,928 votes
8
— Great
89%
One Piece
6,219 votes
5
— Meh
81%
Malcolm in the Middle
6,102 votes
7
— Good
73%
Sleepy Hollow
5,258 votes
4
— Poor
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,688 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Alias
3,624 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Elfen Lied
2,926 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Anger Management
2,392 votes
4
— Poor
80%
Everybody Hates Chris
2,138 votes
8
— Great
69%
Intelligence
91 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup