trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Lauren
19
followers
Melbourne, Australia
22
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
193
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
90%
Defying Gravity: The Untold Story of Women's Gymnastics
2 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,173 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,369 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
56,127 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,847 votes
9
— Superb
82%
All Too Well: The Short Film
376 votes
9
— Superb
82%
Deadpool
108,657 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,145 votes
9
— Superb
82%
The Truman Show
28,671 votes
8
— Great
81%
Heat
13,497 votes
7
— Good
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,706 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,177 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bohemian Rhapsody
29,003 votes
8
— Great
81%
The Pursuit of Happyness
12,743 votes
8
— Great
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,272 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Incredibles
35,935 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
32,672 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,633 votes
8
— Great
80%
A Bronx Tale
3,159 votes
7
— Good
79%
The Breakfast Club
13,404 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,223 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,774 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,571 votes
7
— Good
78%
Five Feet Apart
4,105 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Clouds
865 votes
9
— Superb
78%
Coraline
11,634 votes
6
— Fair
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,156 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,930 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,875 votes
8
— Great
78%
Wreck-It Ralph
28,453 votes
9
— Superb
77%
Lilo & Stitch
11,221 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Emperor's New Groove
10,526 votes
10
— Totally Ninja!
77%
A Star Is Born
18,813 votes
6
— Fair
77%
10 Things I Hate About You
11,478 votes
9
— Superb
77%
Inner Workings
423 votes
7
— Good
77%
Luca
11,411 votes
10
— Totally Ninja!
77%
A Time to Kill
3,781 votes
8
— Great
76%
Toy Story 4
16,657 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Barbie in The 12 Dancing Princesses
855 votes
9
— Superb
76%
The NeverEnding Story
7,179 votes
4
— Poor
76%
The Batman
26,333 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,711 votes
8
— Great
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,822 votes
9
— Superb
76%
Jack of the Red Hearts
175 votes
9
— Superb
75%
Love, Rosie
5,155 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avatar: The Way of Water
18,863 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Superbad
14,792 votes
6
— Fair
75%
Midnight Sun
2,086 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Now You See Me
33,582 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Spider-Man
26,563 votes
8
— Great
75%
Christopher Robin
5,256 votes
9
— Superb
75%
Encanto
14,326 votes
6
— Fair
75%
To All the Boys I've Loved Before
6,473 votes
5
— Meh
75%
Elf
14,565 votes
7
— Good
75%
Where the Crawdads Sing
4,801 votes
8
— Great
74%
My Sister's Keeper
2,281 votes
9
— Superb
74%
Spider-Man 2
22,815 votes
9
— Superb
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,412 votes
7
— Good
74%
Words on Bathroom Walls
666 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
22,639 votes
9
— Superb
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup