trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Maciej K.
VIP
2
13
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
662
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
10
11
12
82%
Deadpool
108,063 votes
7
— Good
86%
Inception
71,235 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
65,528 votes
7
— Good
80%
Logan
60,388 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
56,294 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,114 votes
7
— Good
81%
Joker
46,477 votes
7
— Good
82%
The Dark Knight Rises
45,874 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
45,967 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
46,832 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,025 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,292 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
41,831 votes
7
— Good
84%
WALL·E
40,300 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
40,516 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,193 votes
7
— Good
81%
Finding Nemo
39,202 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
40,887 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,614 votes
7
— Good
82%
Up
38,605 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
39,524 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
38,817 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,014 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,094 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,294 votes
7
— Good
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
35,844 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,482 votes
7
— Good
81%
Monsters, Inc.
35,807 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
34,895 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
36,881 votes
7
— Good
85%
Parasite
33,615 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,611 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
33,893 votes
7
— Good
77%
The Revenant
33,717 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
32,972 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,492 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,152 votes
7
— Good
80%
Knives Out
32,357 votes
7
— Good
74%
Split
32,365 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
32,987 votes
7
— Good
83%
Hacksaw Ridge
30,497 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
31,312 votes
7
— Good
73%
The Secret Life of Pets
32,154 votes
7
— Good
81%
The Imitation Game
30,425 votes
7
— Good
82%
V for Vendetta
30,031 votes
7
— Good
79%
Ratatouille
30,491 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
30,456 votes
7
— Good
75%
Finding Dory
30,281 votes
7
— Good
82%
How to Train Your Dragon
28,629 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
29,957 votes
7
— Good
81%
Toy Story 3
27,915 votes
7
— Good
74%
It
28,939 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,096 votes
7
— Good
77%
The Hateful Eight
27,884 votes
7
— Good
86%
The Green Mile
26,262 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,804 votes
7
— Good
85%
Saving Private Ryan
26,034 votes
7
— Good
67%
Lucy
28,915 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
27,795 votes
7
— Good
78%
Tangled
25,996 votes
7
— Good
1
2
3
10
11
12
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup