trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Maciej K.
VIP
2
13
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
186
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
83%
Guardians of the Galaxy
96,424 votes
8
— Great
88%
The Dark Knight
74,695 votes
8
— Great
85%
Interstellar
72,403 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,347 votes
8
— Great
78%
Avatar
59,991 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,249 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
56,067 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
55,921 votes
8
— Great
81%
Iron Man
53,921 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,674 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,677 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,176 votes
8
— Great
87%
Fight Club
49,444 votes
8
— Great
81%
The Wolf of Wall Street
49,162 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
48,946 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,791 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,334 votes
8
— Great
80%
Zootopia
44,614 votes
8
— Great
84%
Django Unchained
44,559 votes
8
— Great
80%
Inside Out
43,581 votes
8
— Great
86%
Pulp Fiction
43,448 votes
8
— Great
77%
Get Out
41,047 votes
8
— Great
85%
Back to the Future
39,111 votes
8
— Great
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,664 votes
8
— Great
82%
Toy Story
36,548 votes
8
— Great
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,233 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,219 votes
8
— Great
84%
Return of the Jedi
33,216 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
32,694 votes
8
— Great
81%
Shutter Island
32,636 votes
8
— Great
85%
Gladiator
32,604 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
31,969 votes
8
— Great
84%
Coco
31,594 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,134 votes
8
— Great
78%
Titanic
30,753 votes
8
— Great
75%
Gravity
29,769 votes
8
— Great
83%
The Prestige
29,246 votes
8
— Great
82%
The Truman Show
28,636 votes
8
— Great
85%
The Silence of the Lambs
28,581 votes
8
— Great
78%
Wreck-It Ralph
28,434 votes
8
— Great
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,708 votes
8
— Great
76%
The Hangover
27,530 votes
8
— Great
82%
Die Hard
27,236 votes
8
— Great
80%
Blade Runner
27,155 votes
8
— Great
81%
Catch Me If You Can
26,259 votes
8
— Great
78%
Toy Story 2
25,275 votes
8
— Great
83%
Raiders of the Lost Ark
25,150 votes
8
— Great
81%
1917
24,783 votes
8
— Great
84%
Léon: The Professional
24,747 votes
8
— Great
72%
10 Cloverfield Lane
24,547 votes
8
— Great
80%
The Grand Budapest Hotel
24,545 votes
8
— Great
77%
Skyfall
24,203 votes
8
— Great
75%
Sicario
23,898 votes
8
— Great
77%
The Lego Movie
23,596 votes
8
— Great
79%
Her
23,150 votes
8
— Great
80%
The Terminator
22,820 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
22,794 votes
8
— Great
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,350 votes
8
— Great
75%
The Social Network
21,681 votes
8
— Great
79%
Ocean's Eleven
21,404 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup