trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Makara Nou
3
followers
Cambodia
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Interstellar
72,595 votes
8
— Great
75%
Finding Dory
30,417 votes
8
— Great
82%
How to Train Your Dragon
28,864 votes
8
— Great
72%
Tenet
25,626 votes
8
— Great
73%
Free Guy
23,462 votes
8
— Great
69%
Life
21,905 votes
8
— Great
68%
Tomb Raider
20,566 votes
8
— Great
79%
How to Train Your Dragon 2
19,103 votes
8
— Great
80%
Soul
17,717 votes
8
— Great
77%
Life of Pi
17,593 votes
8
— Great
75%
Upgrade
15,264 votes
8
— Great
84%
Howl's Moving Castle
14,682 votes
8
— Great
72%
Nocturnal Animals
14,608 votes
8
— Great
75%
Encanto
14,348 votes
8
— Great
70%
Zombieland: Double Tap
14,263 votes
8
— Great
67%
The Witch
13,341 votes
8
— Great
71%
Nerve
12,664 votes
8
— Great
66%
The Flash
11,301 votes
8
— Great
71%
The Old Guard
10,657 votes
8
— Great
71%
The Old Guard
10,657 votes
8
— Great
77%
What We Do in the Shadows
10,269 votes
8
— Great
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,754 votes
8
— Great
71%
Yesterday
9,098 votes
8
— Great
71%
Anna
8,194 votes
8
— Great
78%
Tucker and Dale vs. Evil
7,565 votes
8
— Great
67%
Evil Dead Rise
6,197 votes
8
— Great
71%
Epic
5,421 votes
8
— Great
73%
The Croods: A New Age
4,963 votes
8
— Great
74%
The Prince of Egypt
4,862 votes
8
— Great
74%
The Wailing
3,291 votes
8
— Great
64%
Unfriended: Dark Web
2,747 votes
8
— Great
76%
Bao
2,089 votes
8
— Great
77%
The Witch: Part 1. The Subversion
1,283 votes
8
— Great
66%
Level 16
1,266 votes
8
— Great
72%
The Road Within
751 votes
8
— Great
65%
Wicked City
373 votes
8
— Great
71%
Mulan: Rise of a Warrior
336 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup