trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
mal0mal
VIP
10
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
37
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,635 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,494 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,251 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Anne with an E
3,112 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,580 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,903 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Pride and Prejudice
1,375 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,125 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Good Wife
5,532 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Orphan Black
12,346 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Outlander
6,955 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Middleditch & Schwartz
362 votes
10
— Totally Ninja!
81%
DuckTales
828 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Good Fight
1,754 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Miranda
896 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Due South
199 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Missing
1,077 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Man in the High Castle
6,827 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Better Things
1,051 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Fresh Meat
949 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Pennyworth
1,201 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Jack Whitehall: Travels with My Father
363 votes
10
— Totally Ninja!
74%
This Close
64 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Program: Cons, Cults and Kidnapping
150 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Back to Life
275 votes
10
— Totally Ninja!
72%
On Pointe
32 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Society
1,938 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Jeffrey Epstein: Filthy Rich
971 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Catfish: The TV Show
795 votes
10
— Totally Ninja!
70%
LuLaRich
107 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Mrs. Fletcher
511 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Archiveologists
8 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Black Box
267 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Russia's Lost Princesses
7 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Cuckoo
462 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Riverdale
7,399 votes
10
— Totally Ninja!
55%
The Scarlet Letter Reports
2 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup