trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
mara
5
followers
Germany
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
91
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,437 votes
8
— Great
84%
Django Unchained
44,643 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,564 votes
8
— Great
82%
Jurassic Park
32,667 votes
8
— Great
81%
The Hunt
6,376 votes
8
— Great
79%
Jojo Rabbit
18,874 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,027 votes
8
— Great
77%
In Bruges
10,126 votes
8
— Great
77%
The Crow
6,328 votes
8
— Great
76%
Interview with the Vampire
9,542 votes
8
— Great
76%
Nobody
19,376 votes
8
— Great
76%
The Conjuring
18,932 votes
8
— Great
76%
American Psycho
18,519 votes
8
— Great
75%
Poor Things
8,871 votes
8
— Great
75%
Star Trek Beyond
26,540 votes
8
— Great
75%
Encanto
14,352 votes
8
— Great
75%
The Phantom of the Opera
2,553 votes
8
— Great
75%
Halloween
8,959 votes
8
— Great
75%
Saw
14,288 votes
8
— Great
74%
Doctor Sleep
10,318 votes
8
— Great
74%
Okja
6,494 votes
8
— Great
74%
The Devil Wears Prada
13,288 votes
8
— Great
73%
The Nice Guys
22,251 votes
8
— Great
73%
[REC]
6,023 votes
8
— Great
73%
Lars and the Real Girl
2,903 votes
8
— Great
73%
The Nightingale
1,579 votes
8
— Great
73%
A Good Person
1,089 votes
8
— Great
72%
The Texas Chain Saw Massacre
4,297 votes
8
— Great
72%
Hard Candy
4,081 votes
8
— Great
72%
Sisu
5,434 votes
8
— Great
72%
Shazam!
24,367 votes
8
— Great
72%
Bad Times at the El Royale
8,426 votes
8
— Great
71%
Captain Marvel
35,331 votes
8
— Great
71%
Martyrs
3,287 votes
8
— Great
71%
Last Night in Soho
7,320 votes
8
— Great
71%
Creature from the Black Lagoon
880 votes
8
— Great
71%
The King of Staten Island
3,297 votes
8
— Great
71%
Midsommar
13,668 votes
8
— Great
71%
Pearl
4,192 votes
8
— Great
71%
Atomic Blonde
18,465 votes
8
— Great
71%
Ginger Snaps
1,376 votes
8
— Great
71%
Door Lock
206 votes
8
— Great
70%
When Evil Lurks
1,864 votes
8
— Great
70%
Trick 'r Treat
3,104 votes
8
— Great
70%
The Harder They Fall
2,928 votes
8
— Great
69%
Barbie
19,351 votes
8
— Great
69%
Exam
3,718 votes
8
— Great
69%
Burn After Reading
7,107 votes
8
— Great
69%
Saw X
4,517 votes
8
— Great
69%
Candyman
2,957 votes
8
— Great
69%
I Don't Feel at Home in This World Anymore
2,876 votes
8
— Great
69%
It Chapter Two
15,486 votes
8
— Great
68%
Insidious: Chapter 2
7,113 votes
8
— Great
68%
One Hour Photo
2,532 votes
8
— Great
67%
The Final Girls
2,930 votes
8
— Great
67%
Crimson Peak
8,140 votes
8
— Great
66%
Level 16
1,266 votes
8
— Great
66%
6 Underground
11,449 votes
8
— Great
66%
M.F.A.
443 votes
8
— Great
66%
No Hard Feelings
8,859 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup