trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
mara
5
followers
Germany
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
47
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Inception
71,822 votes
9
— Superb
78%
Kingsman: The Secret Service
40,793 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,219 votes
9
— Superb
70%
Venom
33,830 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
32,719 votes
9
— Superb
68%
Annihilation
21,075 votes
9
— Superb
72%
The Suicide Squad
20,470 votes
9
— Superb
74%
Bullet Train
18,270 votes
9
— Superb
70%
Us
15,425 votes
9
— Superb
83%
Oldboy
13,481 votes
9
— Superb
73%
Prey
12,726 votes
9
— Superb
82%
Monty Python and the Holy Grail
12,503 votes
9
— Superb
81%
The Help
10,425 votes
9
— Superb
77%
Searching
10,419 votes
9
— Superb
71%
Ready or Not
10,258 votes
9
— Superb
80%
Office Space
9,939 votes
9
— Superb
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,761 votes
9
— Superb
68%
The Hunt
8,744 votes
9
— Superb
67%
Halloween
8,546 votes
9
— Superb
63%
Underwater
8,329 votes
9
— Superb
71%
Orphan
7,137 votes
9
— Superb
74%
The Banshees of Inisherin
7,011 votes
9
— Superb
71%
Talk to Me
6,484 votes
9
— Superb
67%
I Care a Lot
5,635 votes
9
— Superb
60%
Scary Movie 3
5,449 votes
9
— Superb
66%
Freaky
4,408 votes
9
— Superb
65%
Fright Night
3,282 votes
9
— Superb
70%
Bronson
3,183 votes
9
— Superb
66%
Red Eye
3,017 votes
9
— Superb
59%
The Box
2,531 votes
9
— Superb
69%
Happiest Season
2,505 votes
9
— Superb
64%
Pet
2,334 votes
9
— Superb
66%
Berlin Syndrome
2,190 votes
9
— Superb
71%
Bad Samaritan
2,046 votes
9
— Superb
60%
Relic
1,886 votes
9
— Superb
68%
High Tension
1,642 votes
9
— Superb
68%
Little Monsters
1,511 votes
9
— Superb
68%
Housebound
1,475 votes
9
— Superb
68%
The Loved Ones
1,300 votes
9
— Superb
66%
American Mary
1,057 votes
9
— Superb
58%
Return to Sender
811 votes
9
— Superb
59%
Mara
788 votes
9
— Superb
69%
Unlocked
568 votes
9
— Superb
72%
Bedevilled
538 votes
9
— Superb
62%
Moebius
190 votes
9
— Superb
66%
Pete Davidson: Turbo Fonzarelli
124 votes
9
— Superb
77%
The Uncle
42 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup