trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
margrevmi
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
85
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,796 votes
9
— Superb
83%
Guardians of the Galaxy
96,576 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
65,474 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
56,200 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
54,018 votes
9
— Superb
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,845 votes
9
— Superb
81%
The Wolf of Wall Street
49,296 votes
9
— Superb
81%
Joker
46,979 votes
9
— Superb
82%
The Dark Knight Rises
46,248 votes
9
— Superb
86%
Forrest Gump
44,207 votes
9
— Superb
86%
Pulp Fiction
43,579 votes
9
— Superb
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,502 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
44,550 votes
9
— Superb
85%
Back to the Future
39,222 votes
9
— Superb
81%
Finding Nemo
39,502 votes
9
— Superb
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,750 votes
9
— Superb
82%
Toy Story
36,626 votes
9
— Superb
81%
Monsters, Inc.
36,093 votes
9
— Superb
69%
Thor: The Dark World
35,866 votes
9
— Superb
82%
Jurassic Park
32,671 votes
9
— Superb
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,263 votes
9
— Superb
80%
Gone Girl
32,776 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,234 votes
9
— Superb
79%
Ratatouille
30,802 votes
9
— Superb
79%
Shrek
30,343 votes
9
— Superb
88%
The Godfather
28,480 votes
9
— Superb
85%
The Silence of the Lambs
28,673 votes
9
— Superb
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,324 votes
9
— Superb
77%
The Hateful Eight
28,090 votes
9
— Superb
85%
Saving Private Ryan
26,375 votes
9
— Superb
81%
1917
24,851 votes
9
— Superb
76%
300
25,170 votes
9
— Superb
72%
Tenet
25,634 votes
9
— Superb
83%
Hidden Figures
23,211 votes
9
— Superb
80%
The Terminator
22,887 votes
9
— Superb
74%
The Hitman's Bodyguard
23,581 votes
9
— Superb
80%
The Bourne Identity
22,452 votes
9
— Superb
81%
The Sixth Sense
21,285 votes
9
— Superb
79%
Ocean's Eleven
21,455 votes
9
— Superb
83%
Aliens
20,232 votes
9
— Superb
85%
The Intouchables
19,718 votes
9
— Superb
76%
The Big Short
20,107 votes
9
— Superb
83%
Green Book
19,204 votes
9
— Superb
76%
Nobody
19,382 votes
9
— Superb
77%
Nightcrawler
18,824 votes
9
— Superb
77%
Taken
18,641 votes
9
— Superb
70%
Don't Look Up
19,532 votes
9
— Superb
77%
Minority Report
17,554 votes
9
— Superb
80%
12 Years a Slave
16,785 votes
9
— Superb
78%
The Gentlemen
16,415 votes
9
— Superb
79%
Spotlight
16,096 votes
9
— Superb
79%
Room
15,889 votes
9
— Superb
77%
The Butterfly Effect
15,378 votes
9
— Superb
80%
A Clockwork Orange
15,106 votes
9
— Superb
80%
About Time
14,544 votes
9
— Superb
78%
Captain Phillips
14,703 votes
9
— Superb
75%
Bridge of Spies
14,736 votes
9
— Superb
81%
Heat
13,519 votes
9
— Superb
68%
The Day After Tomorrow
14,797 votes
9
— Superb
80%
The King's Speech
12,832 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup