trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mario Tato
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
425
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
6
7
8
82%
Deadpool
108,833 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Guardians of the Galaxy
96,602 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,891 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,672 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Inception
71,870 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
60,785 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Arrival
56,712 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
54,033 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,110 votes
10
— Totally Ninja!
79%
John Wick
51,329 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fight Club
49,614 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Wolf of Wall Street
49,317 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,947 votes
10
— Totally Ninja!
77%
John Wick: Chapter 2
48,460 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Mad Max: Fury Road
46,562 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,514 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Django Unchained
44,665 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Shawshank Redemption
42,663 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Passengers
42,242 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Get Out
41,173 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Baby Driver
39,884 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Inglourious Basterds
36,995 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dune
36,646 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,248 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Se7en
34,458 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,382 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
34,081 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Revenant
33,926 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Shutter Island
32,753 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Gladiator
32,722 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Blade Runner 2049
32,093 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Spider-Man: No Way Home
31,251 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Accountant
30,950 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Ex Machina
30,786 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Dunkirk
30,452 votes
10
— Totally Ninja!
82%
V for Vendetta
30,260 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Prestige
29,333 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bohemian Rhapsody
29,029 votes
10
— Totally Ninja!
82%
How to Train Your Dragon
28,883 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Truman Show
28,748 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Silence of the Lambs
28,686 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Quiet Place
28,506 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Hateful Eight
28,094 votes
10
— Totally Ninja!
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,090 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,797 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Hangover
27,599 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Blade Runner
27,221 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Cars
26,787 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Batman
26,398 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Saving Private Ryan
26,384 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Catch Me If You Can
26,331 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Memento
25,940 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Tenet
25,650 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Zombieland
25,563 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Top Gun: Maverick
25,142 votes
10
— Totally Ninja!
77%
La La Land
24,831 votes
10
— Totally Ninja!
72%
10 Cloverfield Lane
24,582 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Shining
23,973 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Sicario
23,971 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Shape of Water
22,391 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
6
7
8
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup