Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Marv74BR
2
Followers
2
Following
Brasil
49
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
151
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
87%
Chappelle's Show
2,097 votes
7
— Good
87%
Above Justice
84 votes
7
— Good
85%
Friends
42,030 votes
7
— Good
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,205 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,480 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,430 votes
7
— Good
83%
Supernatural
25,206 votes
7
— Good
82%
Black Sails
7,897 votes
7
— Good
81%
The Get Down
1,308 votes
7
— Good
80%
Castlevania
5,229 votes
7
— Good
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,873 votes
7
— Good
80%
Cobra Kai
6,814 votes
7
— Good
80%
Lie to Me
7,363 votes
7
— Good
79%
Happy Endings
2,721 votes
7
— Good
79%
Where My Heart Is
16 votes
7
— Good
79%
Torchwood
3,974 votes
7
— Good
79%
The Good Doctor
7,033 votes
7
— Good
79%
Happily Ever After?
23 votes
7
— Good
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,527 votes
7
— Good
77%
Spawn
395 votes
7
— Good
77%
The 100
20,352 votes
7
— Good
76%
Knights of Sidonia
621 votes
7
— Good
76%
ThunderCats
502 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,366 votes
7
— Good
76%
Mayans M.C.
1,495 votes
7
— Good
75%
StartUp
1,144 votes
7
— Good
75%
Mars
1,211 votes
7
— Good
75%
Fresh Off the Boat
1,913 votes
7
— Good
75%
He, She, They
13 votes
7
— Good
75%
Man Seeking Woman
843 votes
7
— Good
75%
Baby Reindeer
3,512 votes
7
— Good
75%
Hoje é Dia de Maria
12 votes
7
— Good
74%
Blindspot
6,814 votes
7
— Good
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,274 votes
7
— Good
74%
Stalker
1,205 votes
7
— Good
74%
Huff
73 votes
7
— Good
74%
Con Man
299 votes
7
— Good
74%
Rush
418 votes
7
— Good
73%
Marvel's Avengers Assemble
715 votes
7
— Good
73%
Batman: The Brave and the Bold
389 votes
7
— Good
73%
Castle Rock
2,461 votes
7
— Good
73%
15 Storeys High
86 votes
7
— Good
73%
Colony
3,203 votes
7
— Good
73%
Don't Trust the B---- in Apartment 23
2,883 votes
7
— Good
73%
Os Aspones
21 votes
7
— Good
72%
Marianne
998 votes
7
— Good
72%
Special
567 votes
7
— Good
72%
Raised by Wolves
4,479 votes
7
— Good
72%
Constantine: City of Demons
369 votes
7
— Good
72%
Wayward Pines
3,759 votes
7
— Good
72%
Snowpiercer
3,810 votes
7
— Good
72%
Go On
1,463 votes
7
— Good
72%
The Tick
1,285 votes
7
— Good
72%
Philip K. Dick's Electric Dreams
1,285 votes
7
— Good
72%
Ragnarok
2,409 votes
7
— Good
72%
Bitten
1,455 votes
7
— Good
71%
Frontier
1,085 votes
7
— Good
71%
The Gifted
3,072 votes
7
— Good
71%
Shadowhunters
4,368 votes
7
— Good
71%
The Wheel of Time
4,565 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup