trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Marcos Vinicius
0
followers
São Luis, Maranhão
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
46
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
House of Cards
24,221 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,587 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,239 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,853 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,651 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,083 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,382 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,365 votes
8
— Great
79%
Misfits
8,056 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,737 votes
8
— Great
83%
Psych
6,531 votes
8
— Great
75%
The OA
6,586 votes
8
— Great
76%
A Series of Unfortunate Events
5,040 votes
8
— Great
84%
Atlanta
4,668 votes
8
— Great
88%
Over the Garden Wall
4,148 votes
8
— Great
76%
Midnight Mass
4,234 votes
8
— Great
78%
Master of None
4,076 votes
8
— Great
77%
The O.C.
3,850 votes
8
— Great
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,460 votes
8
— Great
81%
The Inbetweeners
3,294 votes
8
— Great
73%
Don't Trust the B---- in Apartment 23
2,867 votes
8
— Great
73%
Love
2,277 votes
8
— Great
75%
Bloodline
2,095 votes
8
— Great
72%
Kyle XY
1,945 votes
8
— Great
75%
Alias Grace
1,699 votes
8
— Great
69%
Safe
1,729 votes
8
— Great
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,538 votes
8
— Great
72%
Everything Sucks!
1,579 votes
8
— Great
73%
iCarly
1,514 votes
8
— Great
73%
Harper's Island
1,401 votes
8
— Great
69%
BONDiNG
1,390 votes
8
— Great
76%
Devious Maids
1,314 votes
8
— Great
81%
Why Women Kill
1,187 votes
8
— Great
75%
Wizards of Waverly Place
1,243 votes
8
— Great
76%
UnREAL
1,153 votes
8
— Great
76%
Modern Love
1,091 votes
8
— Great
80%
Taken
899 votes
8
— Great
72%
That's So Raven
589 votes
8
— Great
66%
Flaked
571 votes
8
— Great
70%
We Are Who We Are
465 votes
8
— Great
72%
Nailed It!
422 votes
8
— Great
73%
Total Drama Action
304 votes
8
— Great
76%
Nobody's Looking
226 votes
8
— Great
77%
Total Drama World Tour
195 votes
8
— Great
66%
Total Drama: Revenge of the Island
143 votes
8
— Great
82%
Hilda Furacão
42 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup