trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Marcos Vinicius
0
followers
São Luis, Maranhão
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
106
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,212 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
60,979 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,878 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,123 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,444 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,331 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,706 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,376 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,761 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,319 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,280 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,220 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,383 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
22,672 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,660 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,587 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,418 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,018 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,736 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,852 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,235 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,650 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,368 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,083 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,581 votes
9
— Superb
82%
Chuck
12,382 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,057 votes
9
— Superb
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,422 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,364 votes
8
— Great
79%
Misfits
8,057 votes
8
— Great
88%
Gravity Falls
7,937 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Leftovers
7,761 votes
9
— Superb
84%
Downton Abbey
7,737 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,640 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,755 votes
9
— Superb
83%
Gilmore Girls
6,602 votes
9
— Superb
75%
The OA
6,586 votes
8
— Great
83%
Psych
6,531 votes
8
— Great
77%
The Sandman
5,901 votes
9
— Superb
76%
Desperate Housewives
5,566 votes
9
— Superb
81%
Peacemaker
5,378 votes
9
— Superb
82%
Mare of Easttown
5,279 votes
9
— Superb
84%
Veronica Mars
5,160 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Freaks and Geeks
5,127 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The White Lotus
5,122 votes
9
— Superb
76%
A Series of Unfortunate Events
5,040 votes
8
— Great
84%
Neon Genesis Evangelion
4,882 votes
9
— Superb
84%
Atlanta
4,667 votes
8
— Great
76%
Midnight Mass
4,234 votes
8
— Great
88%
Steins;Gate
4,155 votes
9
— Superb
88%
Over the Garden Wall
4,148 votes
8
— Great
78%
Master of None
4,076 votes
8
— Great
84%
Utopia
4,070 votes
9
— Superb
77%
The O.C.
3,850 votes
8
— Great
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,824 votes
9
— Superb
83%
Pushing Daisies
3,662 votes
9
— Superb
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,461 votes
8
— Great
81%
The Inbetweeners
3,294 votes
8
— Great
73%
Don't Trust the B---- in Apartment 23
2,867 votes
8
— Great
80%
Dead Like Me
2,684 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup