trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
MASQUI
0
followers
Jharkhand
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
60
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
The Matrix
61,722 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,266 votes
8
— Great
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,483 votes
8
— Great
85%
12th Fail
710 votes
8
— Great
85%
Parasite
34,110 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
56,247 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,976 votes
8
— Great
82%
Deadpool
108,898 votes
8
— Great
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
21,599 votes
8
— Great
82%
The Truman Show
28,768 votes
8
— Great
81%
Drishyam 2
419 votes
8
— Great
81%
Anniyan
169 votes
8
— Great
81%
Batman Begins
42,199 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,523 votes
8
— Great
81%
Finding Nemo
39,536 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,271 votes
8
— Great
81%
The Wolf of Wall Street
49,352 votes
8
— Great
81%
Iron Man
54,060 votes
8
— Great
80%
Justice League: The Flashpoint Paradox
4,237 votes
8
— Great
80%
Drishyam
964 votes
8
— Great
80%
Jujutsu Kaisen 0
2,430 votes
8
— Great
80%
Batman: Under the Red Hood
3,544 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
49,060 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,059 votes
8
— Great
79%
Dune
36,680 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,362 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
39,198 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
56,037 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,661 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,320 votes
8
— Great
78%
Avatar
60,163 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,989 votes
8
— Great
77%
Zack Snyder's Justice League
17,023 votes
8
— Great
77%
OMG: Oh My God!
521 votes
8
— Great
77%
Luca
11,449 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,478 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,100 votes
8
— Great
76%
Ready Player One
36,607 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
16,508 votes
8
— Great
76%
The Batman
26,411 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,439 votes
8
— Great
76%
American Psycho
18,545 votes
8
— Great
76%
Justice League: Doom
2,223 votes
8
— Great
75%
Finding Dory
30,439 votes
8
— Great
75%
Avatar: The Way of Water
18,941 votes
8
— Great
75%
Predestination
14,266 votes
8
— Great
75%
Batman: Year One
2,417 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,173 votes
8
— Great
75%
To All the Boys I've Loved Before
6,483 votes
8
— Great
74%
Split
32,599 votes
8
— Great
74%
5 Centimeters per Second
3,222 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
41,175 votes
8
— Great
73%
Justice League: Crisis on Two Earths
1,897 votes
8
— Great
73%
Missing
3,537 votes
8
— Great
73%
Sivaji: The Boss
217 votes
8
— Great
73%
Ghajini
668 votes
8
— Great
72%
Wonder Woman
1,401 votes
8
— Great
71%
Pushpa: The Rise
481 votes
8
— Great
70%
Snowpiercer
19,153 votes
8
— Great
67%
Enthiran
395 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup