trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jake McCartney
VIP
4
followers
Snellville, Georgia
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
57
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Stranger Things
52,766 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,311 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,359 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,600 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,196 votes
8
— Great
80%
Loki
15,596 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,161 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
9,527 votes
6
— Fair
88%
Gravity Falls
7,924 votes
9
— Superb
73%
Hawkeye
8,086 votes
8
— Great
87%
Adventure Time
6,996 votes
8
— Great
69%
Obi-Wan Kenobi
7,185 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,125 votes
8
— Great
64%
Ms. Marvel
5,054 votes
7
— Good
70%
Stephen King's It
4,682 votes
6
— Fair
88%
Over the Garden Wall
4,141 votes
9
— Superb
58%
Secret Invasion
3,547 votes
6
— Fair
83%
Regular Show
2,227 votes
8
— Great
80%
The Dragon Prince
1,974 votes
9
— Superb
84%
Samurai Jack
1,863 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Teen Titans
1,633 votes
9
— Superb
88%
The Owl House
1,439 votes
9
— Superb
69%
Star Wars: Visions
1,534 votes
7
— Good
80%
The Dark Crystal: Age of Resistance
1,194 votes
8
— Great
84%
Invader ZIM
1,120 votes
8
— Great
84%
Hilda
1,052 votes
9
— Superb
80%
Star vs. the Forces of Evil
1,075 votes
7
— Good
77%
My Little Pony: Friendship Is Magic
1,079 votes
9
— Superb
83%
Infinity Train
863 votes
8
— Great
75%
Dinosaurs
862 votes
8
— Great
73%
High Score (2020)
784 votes
7
— Good
80%
We Bare Bears
729 votes
8
— Great
84%
Amphibia
547 votes
8
— Great
74%
Quiet on Set: The Dark Side of Kids TV
417 votes
8
— Great
64%
The Santa Clauses
438 votes
6
— Fair
68%
Zootopia+
411 votes
7
— Good
75%
Fraggle Rock
268 votes
9
— Superb
73%
Olaf Presents
256 votes
6
— Fair
79%
Dead End: Paranormal Park
217 votes
9
— Superb
76%
Maya and the Three
223 votes
8
— Great
78%
Rapunzel's Tangled Adventure
202 votes
8
— Great
76%
OK K.O.! Let's Be Heroes
159 votes
8
— Great
73%
Big Hero 6: The Series
143 votes
6
— Fair
74%
Lost Ollie
136 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Storyteller
118 votes
8
— Great
79%
Summer Camp Island
115 votes
8
— Great
75%
The Big Flower Fight
101 votes
7
— Good
74%
Halloween Wars
78 votes
8
— Great
69%
Twelve Forever
60 votes
6
— Fair
64%
Gremlins: Secrets of the Mogwai
61 votes
6
— Fair
72%
Ruby Gloom
42 votes
9
— Superb
74%
Press Your Luck
37 votes
7
— Good
68%
Costume Quest
27 votes
7
— Good
73%
Frankelda's Book of Spooks
13 votes
8
— Great
55%
Insane Coaster Wars: World Domination
11 votes
7
— Good
36%
Dog Eat Dog
3 votes
9
— Superb
35%
Oddbods
4 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup