trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Andrea
VIP
11
8
followers
Italy
46
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
87
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
130,961 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,100 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,719 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
60,945 votes
8
— Great
84%
Dexter
38,969 votes
8
— Great
85%
House
29,897 votes
8
— Great
86%
The Office
27,268 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
24,981 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,922 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,613 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,059 votes
8
— Great
77%
The 100
20,070 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,780 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,498 votes
8
— Great
86%
Dark
16,986 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,469 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,141 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,206 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,054 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,585 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,315 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,304 votes
8
— Great
82%
Castle
11,660 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,787 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,915 votes
8
— Great
74%
Falling Skies
9,093 votes
8
— Great
87%
Succession
8,185 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,796 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,488 votes
8
— Great
78%
The Man in the High Castle
6,800 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
6,886 votes
8
— Great
73%
The Strain
6,649 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,440 votes
8
— Great
81%
Entourage
6,052 votes
8
— Great
82%
Broadchurch
5,890 votes
8
— Great
82%
The Night Of
5,862 votes
8
— Great
82%
Billions
5,428 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,272 votes
8
— Great
81%
Skins
4,661 votes
8
— Great
80%
The Night Manager
4,661 votes
8
— Great
79%
BEEF
3,986 votes
8
— Great
77%
Humans
3,653 votes
8
— Great
72%
Wayward Pines
3,722 votes
8
— Great
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,461 votes
8
— Great
78%
Into the Badlands
3,372 votes
8
— Great
82%
Bosch
3,215 votes
8
— Great
80%
Black Bird
3,071 votes
8
— Great
73%
Colony
3,171 votes
8
— Great
78%
Lethal Weapon
2,873 votes
8
— Great
85%
The Bridge
2,736 votes
8
— Great
80%
The Gentlemen
2,342 votes
8
— Great
85%
Boston Legal
2,223 votes
8
— Great
80%
ER
2,188 votes
8
— Great
79%
Manhunt
2,135 votes
8
— Great
83%
Happy Valley
1,894 votes
8
— Great
81%
Life
1,758 votes
8
— Great
71%
The Stranger
1,872 votes
8
— Great
78%
Masters of the Air
1,700 votes
8
— Great
69%
Safe
1,727 votes
8
— Great
80%
Quantum Leap
1,554 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup