Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
mbol72
0
Followers
0
Following
Schipluiden, South Holland
52
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
273
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
81%
The Avengers
66,972 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
57,916 votes
7
— Good
64%
Suicide Squad
59,672 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
48,122 votes
7
— Good
76%
Black Panther
47,350 votes
7
— Good
78%
Deadpool 2
42,920 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
40,740 votes
7
— Good
79%
Dune
38,532 votes
7
— Good
72%
Thor
40,180 votes
7
— Good
85%
Parasite
35,367 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
35,093 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
36,015 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
36,502 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
34,096 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
32,396 votes
7
— Good
70%
Venom
34,522 votes
7
— Good
72%
Aquaman
32,074 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
32,462 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
31,005 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,926 votes
7
— Good
72%
Ant-Man and the Wasp
30,692 votes
7
— Good
66%
Justice League
32,032 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
29,770 votes
7
— Good
74%
It
29,759 votes
7
— Good
71%
World War Z
30,350 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,786 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,840 votes
7
— Good
72%
Tenet
26,371 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,694 votes
7
— Good
77%
Men in Black
24,682 votes
7
— Good
70%
Prometheus
25,636 votes
7
— Good
79%
Her
23,814 votes
7
— Good
80%
Star Trek
23,614 votes
7
— Good
72%
Shazam!
24,807 votes
7
— Good
80%
Oppenheimer
23,386 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,892 votes
7
— Good
77%
Star Trek Into Darkness
23,667 votes
7
— Good
73%
Free Guy
24,335 votes
7
— Good
69%
Black Widow
24,638 votes
7
— Good
85%
GoodFellas
21,177 votes
7
— Good
73%
The Shape of Water
22,689 votes
7
— Good
75%
The Social Network
22,255 votes
7
— Good
76%
Kick-Ass
21,940 votes
7
— Good
74%
Monsters University
21,981 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,283 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,995 votes
7
— Good
79%
Donnie Darko
20,481 votes
7
— Good
79%
No Country for Old Men
20,206 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,663 votes
7
— Good
69%
The Wolverine
21,305 votes
7
— Good
76%
Nobody
20,112 votes
7
— Good
87%
The Godfather: Part II
18,476 votes
7
— Good
68%
Tomb Raider
20,807 votes
7
— Good
69%
Barbie
20,522 votes
7
— Good
76%
The Conjuring
19,458 votes
7
— Good
70%
Don't Look Up
20,109 votes
7
— Good
77%
Black Swan
19,088 votes
7
— Good
67%
Maze Runner: The Scorch Trials
20,349 votes
7
— Good
74%
Bullet Train
19,198 votes
7
— Good
72%
Aladdin
19,429 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch