trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Arturo Ab
2
followers
Valencia, Spain
59
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
124
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
84%
Vikings
25,552 votes
7
— Good
84%
Suits
24,324 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
23,003 votes
7
— Good
85%
Sons of Anarchy
17,113 votes
7
— Good
84%
Person of Interest
16,144 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,497 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,738 votes
7
— Good
79%
Elementary
12,599 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,346 votes
7
— Good
84%
Spartacus
11,416 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,293 votes
7
— Good
82%
24
11,254 votes
7
— Good
83%
White Collar
10,085 votes
7
— Good
79%
Bones
9,852 votes
7
— Good
87%
Stargate SG-1
9,194 votes
7
— Good
74%
Falling Skies
9,107 votes
7
— Good
83%
The Americans
8,948 votes
7
— Good
79%
Weeds
8,125 votes
7
— Good
80%
Bates Motel
7,923 votes
7
— Good
81%
The Leftovers
7,795 votes
7
— Good
82%
30 Rock
7,661 votes
7
— Good
83%
Banshee
7,526 votes
7
— Good
80%
Lie to Me
7,311 votes
7
— Good
77%
Continuum
7,244 votes
7
— Good
77%
Revenge
7,097 votes
7
— Good
82%
Big Little Lies
7,074 votes
7
— Good
85%
The Bear
6,701 votes
7
— Good
84%
Stargate Atlantis
6,532 votes
7
— Good
85%
Justified
6,437 votes
7
— Good
80%
Killing Eve
6,294 votes
7
— Good
81%
Entourage
6,074 votes
7
— Good
82%
Broadchurch
5,916 votes
7
— Good
82%
The Killing
5,868 votes
7
— Good
81%
Ray Donovan
5,642 votes
7
— Good
79%
Only Murders in the Building
5,386 votes
7
— Good
84%
Veronica Mars
5,167 votes
7
— Good
76%
Upload
4,769 votes
7
— Good
82%
Veep
4,681 votes
7
— Good
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,675 votes
7
— Good
80%
The Fall
4,615 votes
7
— Good
85%
Shōgun
4,421 votes
7
— Good
87%
The Shield
4,391 votes
7
— Good
79%
Dollhouse
4,141 votes
7
— Good
79%
BEEF
4,050 votes
7
— Good
81%
Leverage
3,893 votes
7
— Good
80%
American Crime Story
3,846 votes
7
— Good
71%
Girls
3,723 votes
7
— Good
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,697 votes
7
— Good
76%
Gen V
3,666 votes
7
— Good
83%
Pushing Daisies
3,665 votes
7
— Good
80%
Alias
3,624 votes
7
— Good
72%
FlashForward
3,550 votes
7
— Good
78%
Jericho
3,262 votes
7
— Good
75%
Devs
3,168 votes
7
— Good
76%
Sweet Tooth
3,140 votes
7
— Good
77%
Masters of Sex
2,872 votes
7
— Good
73%
Don't Trust the B---- in Apartment 23
2,870 votes
7
— Good
73%
The 4400
2,868 votes
7
— Good
76%
GLOW
2,720 votes
7
— Good
72%
The Undoing
2,671 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup