trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Medusa Stone
4
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
130
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
83%
Westworld
25,801 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
14,735 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,371 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,162 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,097 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Star Trek: The Next Generation
8,265 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Succession
8,193 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Revenge
7,088 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Merlin
6,104 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek: Voyager
5,363 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Stargate Universe
4,881 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Nikita
4,320 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Bleach
3,593 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Alias
3,613 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Night Agent
3,043 votes
6
— Fair
79%
The Tudors
2,976 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Knick
2,872 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Hart of Dixie
2,735 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Empire
2,460 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Babylon 5
2,316 votes
10
— Totally Ninja!
69%
CSI: Miami
2,057 votes
7
— Good
81%
The Good Fight
1,749 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Nip/Tuck
1,771 votes
10
— Totally Ninja!
59%
The Witcher: Blood Origin
1,899 votes
6
— Fair
86%
Crash Landing on You
1,515 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Goblin
1,506 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Pride and Prejudice
1,370 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Recruit
1,349 votes
6
— Fair
71%
Lois & Clark: The New Adventures of Superman
1,090 votes
7
— Good
69%
Brave New World
1,033 votes
7
— Good
75%
Secret Diary of a Call Girl
952 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Heirs
768 votes
7
— Good
72%
Dune
721 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Love Alarm
694 votes
8
— Great
70%
Berserk
614 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The King: Eternal Monarch
553 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Love Life
547 votes
8
— Great
84%
Mr. Queen
487 votes
10
— Totally Ninja!
76%
King the Land
440 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Sanditon
413 votes
7
— Good
82%
The Master's Sun
388 votes
8
— Great
84%
Queen Sugar
371 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Kill Me, Heal Me
365 votes
10
— Totally Ninja!
84%
SKY Castle
320 votes
7
— Good
70%
Pure Genius
356 votes
8
— Great
71%
Emily Owens, M.D.
302 votes
7
— Good
84%
Dr. Romantic
262 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Doctor Stranger
279 votes
6
— Fair
56%
Osmosis
331 votes
6
— Fair
74%
Doctors
278 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Jamestown
255 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Sense and Sensibility
234 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Fated to Love You (KR)
226 votes
8
— Great
61%
Expats
250 votes
6
— Fair
69%
Earth 2
216 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Great Doctor
197 votes
7
— Good
77%
Thirty-Nine
175 votes
7
— Good
83%
Empress Ki
166 votes
8
— Great
85%
Under the Queen's Umbrella
161 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Ghost Doctor
172 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup