Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Kevin Obando Cabalceta
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
66
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
112,167 votes
8
— Great
86%
Inception
73,564 votes
8
— Great
87%
The Matrix
63,218 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
57,614 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
56,905 votes
8
— Great
81%
Iron Man
55,197 votes
8
— Great
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,488 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
50,228 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
49,263 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
47,803 votes
8
— Great
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,015 votes
8
— Great
81%
Batman Begins
43,077 votes
8
— Great
84%
Star Wars
42,672 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
41,626 votes
8
— Great
84%
The Lion King
38,169 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
37,596 votes
8
— Great
82%
Toy Story
37,314 votes
8
— Great
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
35,214 votes
8
— Great
85%
Parasite
35,150 votes
8
— Great
83%
Return of the Jedi
33,867 votes
8
— Great
79%
Shrek
31,000 votes
8
— Great
84%
Alien
28,697 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,685 votes
8
— Great
80%
Toy Story 3
28,594 votes
8
— Great
75%
Spider-Man
27,254 votes
8
— Great
83%
Memento
26,540 votes
8
— Great
83%
The Departed
25,958 votes
8
— Great
84%
Whiplash
25,476 votes
8
— Great
84%
Léon: The Professional
25,336 votes
8
— Great
86%
Spirited Away
24,704 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
23,866 votes
8
— Great
80%
The Terminator
23,432 votes
8
— Great
80%
Oppenheimer
23,099 votes
8
— Great
76%
Dawn of the Planet of the Apes
22,801 votes
8
— Great
76%
Rise of the Planet of the Apes
21,970 votes
8
— Great
83%
Good Will Hunting
21,955 votes
8
— Great
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,995 votes
8
— Great
82%
Reservoir Dogs
20,831 votes
8
— Great
84%
American History X
20,644 votes
8
— Great
76%
Nobody
19,991 votes
8
— Great
76%
American Psycho
19,207 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
17,308 votes
8
— Great
72%
The Fast and the Furious
17,286 votes
8
— Great
78%
The Gentlemen
16,853 votes
8
— Great
76%
Zodiac
16,684 votes
8
— Great
78%
Train to Busan
15,272 votes
8
— Great
75%
Saw
14,616 votes
8
— Great
83%
Oldboy
13,899 votes
8
— Great
66%
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
13,487 votes
8
— Great
65%
Terminator 3: Rise of the Machines
11,695 votes
8
— Great
79%
The Game
11,395 votes
8
— Great
78%
Straight Outta Compton
10,480 votes
8
— Great
73%
8 Mile
10,221 votes
8
— Great
78%
American Gangster
9,074 votes
8
— Great
77%
All Quiet on the Western Front
7,932 votes
8
— Great
78%
The Mitchells vs. the Machines
7,801 votes
8
— Great
81%
Ip Man
7,020 votes
8
— Great
73%
Dawn of the Dead
6,960 votes
8
— Great
75%
Rocky II
6,526 votes
8
— Great
72%
Rocky IV
6,384 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch