trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Alex
VIP
OG
12
133
followers
Germany
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
39
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
61,089 votes
7
— Good
81%
Lost
32,783 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,721 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
14,877 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,727 votes
7
— Good
79%
Grimm
10,367 votes
7
— Good
74%
Falling Skies
9,101 votes
7
— Good
76%
American Dad!
8,362 votes
7
— Good
68%
Revolution
7,636 votes
7
— Good
77%
Continuum
7,240 votes
7
— Good
77%
Revenge
7,094 votes
7
— Good
69%
Terra Nova
5,466 votes
7
— Good
79%
Scandal
4,789 votes
7
— Good
78%
Charmed
4,753 votes
7
— Good
77%
Haven
3,623 votes
7
— Good
75%
The King of Queens
2,909 votes
7
— Good
75%
Last Man Standing
2,187 votes
7
— Good
81%
Life
1,760 votes
7
— Good
81%
Longmire
1,636 votes
7
— Good
77%
The Finder
1,211 votes
7
— Good
72%
Breakout Kings
1,208 votes
7
— Good
72%
Ally McBeal
1,128 votes
7
— Good
75%
Body of Proof
1,116 votes
7
— Good
70%
Pan Am
856 votes
7
— Good
72%
JAG
814 votes
7
— Good
69%
Dharma & Greg
742 votes
7
— Good
67%
Whitney
563 votes
7
— Good
71%
Vegas
484 votes
7
— Good
73%
Comic Book Men
459 votes
7
— Good
68%
A Gifted Man
322 votes
7
— Good
69%
GCB
301 votes
7
— Good
66%
Partners
290 votes
7
— Good
70%
Harry's Law
284 votes
7
— Good
68%
Off the Map
223 votes
7
— Good
64%
Chase
203 votes
7
— Good
69%
Traffic Light
146 votes
7
— Good
48%
How to Be a Gentleman
116 votes
7
— Good
61%
Made in Jersey
89 votes
7
— Good
63%
Unchained Reaction
40 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup