Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Mervyn
VIP
2
0
Followers
0
Following
Lexington, KY
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
89
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
134,626 votes
5
— Meh
79%
The Walking Dead
67,090 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
62,377 votes
3
— Bad
85%
Stranger Things
55,091 votes
8
— Great
89%
Sherlock
48,246 votes
4
— Poor
81%
How I Met Your Mother
42,592 votes
5
— Meh
87%
Rick and Morty
30,710 votes
6
— Fair
85%
Black Mirror
29,991 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
27,420 votes
8
— Great
83%
Westworld
26,571 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,038 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
23,220 votes
8
— Great
84%
Community
20,860 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
19,481 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
18,064 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,932 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,847 votes
7
— Good
77%
WandaVision
17,025 votes
7
— Good
77%
The Umbrella Academy
14,827 votes
8
— Great
82%
The Good Place
14,327 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,696 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,455 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,387 votes
5
— Meh
85%
Archer
11,705 votes
7
— Good
78%
Altered Carbon
11,517 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
11,375 votes
6
— Fair
83%
The Haunting of Hill House
11,151 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,638 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
10,180 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,671 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,473 votes
7
— Good
88%
Gravity Falls
8,377 votes
8
— Great
81%
Bob's Burgers
7,577 votes
8
— Great
80%
Good Omens
7,150 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
7,023 votes
9
— Superb
75%
The OA
6,813 votes
7
— Good
76%
Russian Doll
5,877 votes
8
— Great
72%
Disenchantment
5,567 votes
7
— Good
80%
Castlevania
5,316 votes
8
— Great
83%
Schitt's Creek
5,281 votes
9
— Superb
84%
Neon Genesis Evangelion
5,120 votes
9
— Superb
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,795 votes
7
— Good
88%
Over the Garden Wall
4,356 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Maniac
4,314 votes
6
— Fair
80%
Ash vs Evil Dead
3,936 votes
5
— Meh
76%
The Haunting of Bly Manor
3,827 votes
6
— Fair
65%
Space Force
3,811 votes
6
— Fair
87%
Steven Universe
3,395 votes
8
— Great
80%
Final Space
3,119 votes
8
— Great
84%
JoJo's Bizarre Adventure
2,092 votes
8
— Great
78%
Star Trek: Lower Decks
2,055 votes
8
— Great
75%
Devilman Crybaby
2,054 votes
5
— Meh
84%
Doctor Horrible's Sing-Along Blog
2,029 votes
8
— Great
75%
F is for Family
1,974 votes
5
— Meh
67%
Living with Yourself
1,931 votes
6
— Fair
89%
The Owl House
1,537 votes
8
— Great
86%
The Venture Bros.
1,498 votes
9
— Superb
74%
Portlandia
1,343 votes
7
— Good
79%
FLCL
1,333 votes
8
— Great
80%
Galavant
1,313 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch