trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
María Sánchez
63
followers
Maracaibo, Venezuela
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
43
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
The Avengers
65,268 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
48,888 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avengers: Age of Ultron
47,004 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,287 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Django Unchained
44,499 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Finding Nemo
39,378 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Thor
39,327 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Thor: The Dark World
35,775 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Home Alone
30,631 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hacksaw Ridge
30,611 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Gravity
29,737 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Whiplash
24,693 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hidden Figures
23,147 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Oppenheimer
21,049 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Home Alone 2: Lost in New York
18,672 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Thor: Love and Thunder
18,138 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Theory of Everything
14,914 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,835 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Pitch Perfect
14,739 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Simpsons Movie
13,387 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Blind Side
10,126 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Heat
8,672 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Friends: The Reunion
3,977 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
3,670 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Secret in Their Eyes
3,399 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Selma
3,098 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Philomena
2,366 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Homecoming: A Film by Beyoncé
645 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Fresh Prince of Bel-Air Reunion
420 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Lemonade
401 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Black Is King
389 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Dirty Computer
135 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Renaissance: A Film by Beyoncé
92 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Cristela Alonzo: Lower Classy
89 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Beyoncé Experience Live
38 votes
10
— Totally Ninja!
84%
BEYONCÉ
35 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Beyoncé: Live at Coachella
31 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Beyoncé: Live at Coachella
31 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Lionel Messi: Destiny
19 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Destiny's Child: Live in Atlanta
10 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Destiny's Child World Tour
4 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Lionel Messi: Destiny
3 votes
10
— Totally Ninja!
100%
B'Day Anthology Video Album
2 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup