trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
María Sánchez
63
followers
Maracaibo, Venezuela
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
206
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
86%
The Empire Strikes Back
36,882 votes
8
— Great
85%
Star Wars
41,737 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,687 votes
8
— Great
84%
Muchachos, la película de la gente
56 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,313 votes
8
— Great
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,573 votes
8
— Great
81%
The Wolf of Wall Street
49,065 votes
8
— Great
81%
Mr. Church
3,008 votes
8
— Great
80%
The Grand Budapest Hotel
24,504 votes
8
— Great
80%
Inside Out
43,275 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
34,286 votes
8
— Great
80%
Knives Out
32,564 votes
8
— Great
80%
Gifted
12,128 votes
8
— Great
80%
Zootopia
44,570 votes
8
— Great
79%
Jojo Rabbit
18,785 votes
8
— Great
79%
Moana
48,877 votes
8
— Great
79%
Wild Tales
5,104 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,879 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
22,701 votes
8
— Great
79%
A Street Cat Named Bob
2,954 votes
8
— Great
79%
Captain Fantastic
12,238 votes
8
— Great
79%
The Greatest Showman
17,846 votes
8
— Great
79%
Society of the Snow
5,472 votes
8
— Great
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,118 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
55,847 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,675 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,750 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,750 votes
8
— Great
78%
Marriage Story
9,171 votes
8
— Great
77%
Get Out
40,973 votes
8
— Great
77%
Arrival
56,477 votes
8
— Great
77%
Sully
20,384 votes
8
— Great
77%
Almost Christmas
2,470 votes
8
— Great
76%
Toy Story 4
16,618 votes
8
— Great
76%
The Big Short
20,030 votes
8
— Great
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,206 votes
8
— Great
76%
Sing 2
5,454 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,711 votes
8
— Great
76%
The Man Who Knew Infinity
3,702 votes
8
— Great
76%
The Farewell
2,912 votes
8
— Great
76%
Nobody
19,253 votes
8
— Great
76%
Ready Player One
36,439 votes
8
— Great
76%
The Batman
26,197 votes
8
— Great
76%
Trevor Noah: Son of Patricia
474 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,165 votes
8
— Great
76%
The Irishman
13,462 votes
8
— Great
75%
Roma
4,661 votes
8
— Great
75%
Bridge of Spies
14,709 votes
8
— Great
75%
Finding Dory
30,367 votes
8
— Great
75%
Confirmation
446 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
56,425 votes
8
— Great
75%
I, Tonya
10,989 votes
8
— Great
75%
Hell or High Water
14,354 votes
8
— Great
75%
Creed
16,290 votes
8
— Great
75%
Despicable Me 2
25,409 votes
8
— Great
75%
Encanto
14,263 votes
8
— Great
75%
Palm Springs
9,696 votes
8
— Great
75%
The Shack
5,562 votes
8
— Great
75%
Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado
142 votes
8
— Great
75%
Dunkirk
30,349 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup