trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
María Sánchez
63
followers
Maracaibo, Venezuela
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
76
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,447 votes
9
— Superb
80%
Logan
60,609 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
55,978 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,175 votes
9
— Superb
81%
The Martian
51,592 votes
9
— Superb
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,716 votes
9
— Superb
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,640 votes
9
— Superb
81%
Joker
46,759 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
46,074 votes
9
— Superb
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,412 votes
9
— Superb
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,167 votes
9
— Superb
73%
Passengers
42,139 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,449 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,065 votes
9
— Superb
84%
Return of the Jedi
33,171 votes
9
— Superb
77%
The Revenant
33,815 votes
9
— Superb
75%
Now You See Me
33,516 votes
9
— Superb
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,070 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,054 votes
9
— Superb
81%
The Imitation Game
30,576 votes
9
— Superb
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,703 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
28,943 votes
9
— Superb
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,414 votes
9
— Superb
71%
Now You See Me 2
27,878 votes
9
— Superb
75%
Star Trek Beyond
26,508 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
24,914 votes
9
— Superb
81%
1917
24,737 votes
9
— Superb
75%
Sing
25,398 votes
9
— Superb
71%
The Boss Baby
25,194 votes
9
— Superb
72%
The Fate of the Furious
24,730 votes
9
— Superb
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,460 votes
9
— Superb
74%
The Jungle Book
22,162 votes
9
— Superb
83%
Green Book
19,101 votes
9
— Superb
80%
Soul
17,643 votes
9
— Superb
77%
Zack Snyder's Justice League
16,925 votes
9
— Superb
79%
Spotlight
16,067 votes
9
— Superb
69%
Ocean's Eight
16,858 votes
9
— Superb
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,415 votes
9
— Superb
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,383 votes
9
— Superb
71%
Chappie
15,011 votes
9
— Superb
82%
Lion
13,357 votes
9
— Superb
73%
Lady Bird
12,672 votes
9
— Superb
73%
Allied
9,857 votes
9
— Superb
74%
Creed II
9,245 votes
9
— Superb
76%
Boyhood
9,086 votes
9
— Superb
73%
The Danish Girl
6,412 votes
9
— Superb
69%
Ride Along 2
6,121 votes
9
— Superb
74%
Air
5,688 votes
9
— Superb
73%
Brooklyn
5,627 votes
9
— Superb
77%
King Richard
5,228 votes
9
— Superb
73%
Girls Trip
5,231 votes
9
— Superb
75%
Hustle
4,841 votes
9
— Superb
69%
Bastille Day
4,865 votes
9
— Superb
76%
The Two Popes
4,580 votes
9
— Superb
70%
Creed III
4,671 votes
9
— Superb
80%
Just Mercy
4,312 votes
9
— Superb
75%
American Fiction
3,501 votes
9
— Superb
74%
Loving
2,426 votes
9
— Superb
71%
Fatherhood
2,235 votes
9
— Superb
70%
Dumplin'
1,893 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup