trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
María Sánchez
62
followers
Maracaibo, Venezuela
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
66
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,734 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,228 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,592 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,614 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,527 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,201 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Freaks and Geeks
5,148 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,288 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,148 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,410 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Good Wife
5,534 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,720 votes
9
— Superb
83%
Luther
7,681 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,933 votes
10
— Totally Ninja!
83%
One Day at a Time
1,538 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,415 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,758 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Big Little Lies
7,078 votes
9
— Superb
82%
Chicago P.D.
3,352 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Money Heist
17,334 votes
9
— Superb
81%
Skins
4,676 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Euphoria
8,186 votes
9
— Superb
81%
Barry
6,125 votes
9
— Superb
81%
Bob's Burgers
7,366 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How to Get Away with Murder
10,235 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,622 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
80%
ER
2,207 votes
10
— Totally Ninja!
79%
La que se avecina
464 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
14,817 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Scandal
4,793 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
23,012 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,187 votes
10
— Bazinga!
79%
American Horror Story
19,262 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Misfits
8,082 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Bones
9,855 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Umbrella Academy
13,731 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,915 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,112 votes
10
— Totally Ninja!
77%
My Wife and Kids
1,326 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,500 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Kenan & Kel
384 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Will & Grace
2,471 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Gabriela
31 votes
9
— Superb
76%
Russian Doll
5,711 votes
8
— Great
76%
Devious Maids
1,316 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Soup
253 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Mom
2,503 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wilfred
2,685 votes
10
— Totally Ninja!
75%
A Black Lady Sketch Show
173 votes
9
— Superb
75%
Baby Daddy
1,447 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Girlfriends
115 votes
8
— Great
75%
The King of Queens
2,916 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,711 votes
9
— Superb
73%
Sleepy Hollow
5,259 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Undateable
566 votes
10
— Totally Ninja!
73%
2 Broke Girls
9,059 votes
10
— Totally Ninja!
72%
She's Gotta Have It
197 votes
9
— Superb
72%
Dear White People
1,362 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,382 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
619 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup