trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Muhamed Hisham
1
follower
Cairo, Egypt
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
95
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Big Bang Theory
60,950 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,833 votes
8
— Great
84%
Suits
24,214 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,931 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,378 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,728 votes
8
— Great
84%
Community
20,228 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,622 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,432 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,189 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,010 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,054 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,213 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,109 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,727 votes
8
— Great
80%
Loki
15,632 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,439 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,065 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,844 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,620 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,334 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,330 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,753 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,176 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,415 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,730 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,359 votes
8
— Great
84%
Invincible
8,483 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,731 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,183 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,043 votes
8
— Great
79%
Legion
6,953 votes
8
— Great
78%
The Man in the High Castle
6,803 votes
8
— Great
85%
Rome
6,769 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
6,750 votes
8
— Great
75%
The OA
6,584 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,495 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,251 votes
8
— Great
73%
What If...?
6,127 votes
8
— Great
82%
The Night Of
5,865 votes
8
— Great
84%
This Is Us
5,801 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,756 votes
8
— Great
86%
Six Feet Under
5,475 votes
8
— Great
79%
Only Murders in the Building
5,331 votes
8
— Great
85%
Freaks and Geeks
5,126 votes
8
— Great
80%
Castlevania
5,105 votes
8
— Great
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,808 votes
8
— Great
79%
Scandal
4,781 votes
8
— Great
83%
Dragon Ball
4,724 votes
8
— Great
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,621 votes
8
— Great
80%
The Fall
4,597 votes
8
— Great
80%
Sharp Objects
4,333 votes
8
— Great
76%
Dexter: New Blood
4,214 votes
8
— Great
88%
Over the Garden Wall
4,144 votes
8
— Great
86%
Shōgun
4,066 votes
8
— Great
79%
BEEF
3,992 votes
8
— Great
80%
Forever
3,899 votes
8
— Great
80%
American Crime Story
3,839 votes
8
— Great
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,667 votes
8
— Great
82%
Unbelievable
3,479 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup