trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Miirrah
4
followers
Italy
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
90
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
91%
The Sopranos
15,215 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
25,130 votes
7
— Good
87%
Death Note
15,787 votes
7
— Good
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,459 votes
7
— Good
86%
The Office
27,448 votes
7
— Good
85%
One-Punch Man
8,131 votes
7
— Good
85%
Rome
6,791 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,836 votes
7
— Good
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,114 votes
7
— Good
84%
The Boys
24,328 votes
7
— Good
84%
Veronica Mars
5,166 votes
7
— Good
84%
Arrested Development
12,608 votes
7
— Good
84%
Scrubs
13,392 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,048 votes
7
— Good
83%
Gilmore Girls
6,623 votes
7
— Good
83%
Psych
6,552 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,720 votes
7
— Good
82%
Chuck
12,397 votes
7
— Good
82%
Criminal Minds
9,241 votes
7
— Good
82%
The Last Kingdom
5,506 votes
7
— Good
82%
24
11,242 votes
7
— Good
81%
Entourage
6,073 votes
7
— Good
81%
Ray Donovan
5,639 votes
7
— Good
80%
Sailor Moon
919 votes
7
— Good
80%
One Tree Hill
2,904 votes
7
— Good
80%
Teen Wolf
9,841 votes
7
— Good
80%
9-1-1
3,111 votes
7
— Good
80%
The Rookie
3,684 votes
7
— Good
80%
Stargate Universe
4,890 votes
7
— Good
79%
Merlin
6,119 votes
7
— Good
79%
Scandal
4,789 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,513 votes
7
— Good
78%
Nikita
4,323 votes
7
— Good
78%
Workaholics
2,967 votes
7
— Good
78%
Charmed
4,751 votes
7
— Good
78%
Family Guy
18,880 votes
7
— Good
77%
The 100
20,120 votes
7
— Good
77%
The White Lotus
5,172 votes
7
— Good
77%
9-1-1: Lone Star
1,331 votes
7
— Good
77%
The O.C.
3,857 votes
7
— Good
77%
The Sandman
5,941 votes
7
— Good
76%
iZombie
6,459 votes
7
— Good
76%
Desperate Housewives
5,577 votes
7
— Good
76%
Santa Clarita Diet
4,596 votes
7
— Good
76%
Legacies
2,285 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,137 votes
7
— Good
76%
Nip/Tuck
1,775 votes
7
— Good
76%
Down to Earth with Zac Efron
316 votes
7
— Good
75%
Constantine
4,993 votes
7
— Good
75%
Smash
983 votes
7
— Good
74%
Blindspot
6,761 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,723 votes
7
— Good
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,197 votes
7
— Good
74%
Royal Pains
1,475 votes
7
— Good
74%
Home Improvement
1,966 votes
7
— Good
74%
Maniac
4,201 votes
7
— Good
73%
The 4400
2,866 votes
7
— Good
73%
Awkward.
2,553 votes
7
— Good
73%
Love
2,278 votes
7
— Good
73%
Kitchen Nightmares
1,051 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup