trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Milo123
52
followers
Omicron Persei 8
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
157
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
90%
Arcane
10,832 votes
7
— Good
87%
Stargate SG-1
9,163 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,176 votes
7
— Good
86%
Ted Lasso
11,776 votes
7
— Good
85%
Vincenzo
1,179 votes
7
— Good
85%
Yellowstone
4,814 votes
7
— Good
84%
The Boys
24,013 votes
7
— Good
84%
Community
20,240 votes
7
— Good
84%
Veronica Mars
5,159 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,417 votes
7
— Good
83%
Supernatural
24,900 votes
7
— Good
83%
Schitt's Creek
4,998 votes
7
— Good
82%
Chicago Fire
4,068 votes
7
— Good
81%
The Ministry of Time
592 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
10,800 votes
7
— Good
81%
Star Trek
4,349 votes
7
— Good
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,828 votes
7
— Good
80%
Code Black
838 votes
7
— Good
80%
NCIS
7,717 votes
7
— Good
79%
Merlin
6,106 votes
7
— Good
79%
Narcos: Mexico
3,276 votes
7
— Good
79%
Reacher
6,470 votes
7
— Good
79%
The Capture
1,018 votes
7
— Good
79%
Life in Pieces
907 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,447 votes
7
— Good
79%
Grimm
10,350 votes
7
— Good
79%
Madam Secretary
1,901 votes
7
— Good
79%
Dollhouse
4,136 votes
7
— Good
78%
Altered Carbon
11,181 votes
7
— Good
78%
Empire
2,460 votes
7
— Good
78%
Tokyo Vice
1,780 votes
7
— Good
78%
The Vampire Diaries
15,444 votes
7
— Good
78%
Tulsa King
2,560 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,651 votes
7
— Good
78%
War and Peace
825 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,225 votes
7
— Good
77%
Evil
1,888 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,850 votes
7
— Good
77%
The Diplomat
1,404 votes
7
— Good
77%
A Discovery of Witches
2,641 votes
7
— Good
77%
TURN: Washington's Spies
1,142 votes
7
— Good
77%
The Gilded Age
861 votes
7
— Good
77%
Reign
2,697 votes
7
— Good
77%
Haven
3,620 votes
7
— Good
77%
The Sandman
5,899 votes
7
— Good
77%
Outer Banks
2,559 votes
7
— Good
77%
Carmen Sandiego
616 votes
7
— Good
77%
Our Girl
180 votes
7
— Good
76%
Defending Jacob
2,471 votes
7
— Good
76%
Hawaii Five-0
5,015 votes
7
— Good
76%
Race Across the World
93 votes
7
— Good
76%
Knights of Sidonia
619 votes
7
— Good
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,433 votes
7
— Good
76%
Midnight Mass
4,233 votes
7
— Good
76%
Red Band Society
677 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
14,864 votes
7
— Good
76%
Dark Matter
3,904 votes
7
— Good
76%
A Series of Unfortunate Events
5,038 votes
7
— Good
76%
Yellowjackets
2,989 votes
7
— Good
75%
Wynonna Earp
1,745 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup