trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Minibombardo
VIP
8
4
followers
Poitiers
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
61
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,024 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
60,959 votes
10
— Bazinga!
85%
Friends
41,304 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,686 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,442 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Flash
24,097 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,665 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,056 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
14,596 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Gotham
15,192 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sex Education
13,643 votes
10
— Totally Ninja!
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,418 votes
7
— Good
80%
Cobra Kai
6,530 votes
10
— Totally Ninja!
89%
One Piece
6,159 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Malcolm in the Middle
6,071 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Young Sheldon
5,810 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Sword Art Online
4,684 votes
10
— Totally Ninja!
80%
ONE PIECE
4,128 votes
8
— Great
77%
The Seven Deadly Sins
2,925 votes
9
— Superb
82%
Harley Quinn
2,350 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Vinland Saga
2,142 votes
8
— Great
76%
Akame ga Kill!
2,245 votes
9
— Superb
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,139 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Haikyu!!
2,020 votes
9
— Superb
81%
Dr. Stone
2,042 votes
8
— Great
76%
Solar Opposites
2,057 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Overlord
1,600 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Food Wars! Shokugeki no Soma
1,485 votes
9
— Superb
76%
Is it Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?
1,304 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Paradise PD
1,296 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Blood of Zeus
1,190 votes
7
— Good
78%
Tokyo Revengers
1,011 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Prison School
1,016 votes
9
— Superb
71%
Btooom!
752 votes
9
— Superb
77%
The Ancient Magus' Bride
699 votes
9
— Superb
73%
Accel World
689 votes
9
— Superb
81%
The Eminence in Shadow
585 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Berserk
614 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Zom 100: Bucket List of the Dead
554 votes
7
— Good
69%
Blood Lad
544 votes
9
— Superb
71%
The Mighty Ducks: Game Changers
288 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Re:CREATORS
277 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Alderamin on the Sky
234 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Ace of Diamond
204 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Twin Star Exorcists
223 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Aoashi
199 votes
9
— Superb
63%
Harem in the Labyrinth of Another World
217 votes
7
— Good
68%
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another World
202 votes
7
— Good
54%
Taboo Tattoo
202 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Rurouni Kenshin
160 votes
9
— Superb
66%
A Returner's Magic Should Be Special
126 votes
7
— Good
82%
Major
102 votes
10
— Totally Ninja!
66%
All Out!!
118 votes
9
— Superb
71%
Days
106 votes
10
— Totally Ninja!
74%
WIND BREAKER
83 votes
10
— Totally Ninja!
56%
I've Somehow Gotten Stronger When I Improved My Farm-Related Skills.
99 votes
1
— Weak Sauce :(
58%
Chained Soldier
92 votes
6
— Fair
54%
CLASSROOM FOR HEROES
76 votes
8
— Great
69%
MAJOR 2nd
55 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Les Bracelets rouges
19 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup