Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Mirae5
0
Followers
0
Following
Atlantis
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
102
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
83%
Dragon Ball
4,900 votes
8
— Great
83%
White Collar
10,198 votes
8
— Great
82%
Descendants of the Sun
1,100 votes
8
— Great
81%
W
895 votes
8
— Great
79%
My Liberation Notes
237 votes
8
— Great
79%
Hi Bye, Mama!
167 votes
8
— Great
79%
Welcome to Waikiki
257 votes
8
— Great
79%
A Gentleman's Dignity
132 votes
8
— Great
79%
Operation Love
58 votes
8
— Great
78%
Simsala Grimm
40 votes
8
— Great
78%
HANA-KIMI
179 votes
8
— Great
78%
99.9 Criminal Lawyer
25 votes
8
— Great
77%
I am Mita, Your Housekeeper
26 votes
8
— Great
77%
Candy Candy
107 votes
8
— Great
77%
Remy, Nobody's Girl
17 votes
8
— Great
76%
What's New Scooby-Doo?
446 votes
8
— Great
76%
Rich Man, Poor Woman
79 votes
8
— Great
76%
Blue Exorcist
1,886 votes
8
— Great
76%
That Winter, the Wind Blows
159 votes
8
— Great
76%
Ex-Girlfriend Club
39 votes
8
— Great
75%
One Ordinary Day
107 votes
8
— Great
75%
Digimon Tamers
160 votes
8
— Great
75%
Liar Game
95 votes
8
— Great
75%
Last Man Standing
2,208 votes
8
— Great
75%
Something About 1%
163 votes
8
— Great
75%
Chip 'n Dale Rescue Rangers
569 votes
8
— Great
75%
Nadia - The Secret of Blue Water
154 votes
8
— Great
75%
Income Property
27 votes
8
— Great
74%
Disney's Adventures of the Gummi Bears
459 votes
8
— Great
74%
Home Improvement
2,007 votes
8
— Great
74%
Fillmore!
113 votes
8
— Great
74%
Xena: Warrior Princess
1,811 votes
8
— Great
74%
Falling Skies
9,164 votes
8
— Great
74%
Lady Georgie
39 votes
8
— Great
74%
Dr. Slump
45 votes
8
— Great
74%
Instant Star
64 votes
8
— Great
73%
Magical DoReMi
74 votes
8
— Great
73%
The Flintstones
1,058 votes
8
— Great
73%
Melissa & Joey
933 votes
8
— Great
73%
The Heirs
796 votes
8
— Great
73%
My Little Monster
623 votes
8
— Great
72%
Can You Hear My Heart?
27 votes
8
— Great
72%
The Weekenders
88 votes
8
— Great
72%
Full House
2,254 votes
8
— Great
72%
The Cosby Show
945 votes
8
— Great
72%
Sabrina, the Teenage Witch
1,727 votes
8
— Great
72%
Without a Trace
467 votes
8
— Great
71%
House of Mouse
126 votes
8
— Great
71%
The Legend of Zorro
37 votes
8
— Great
71%
The Suite Life of Zack & Cody
864 votes
8
— Great
71%
The Little Mermaid
282 votes
8
— Great
71%
Medabots
123 votes
8
— Great
71%
Pretty Cure
50 votes
8
— Great
71%
Archie's Weird Mysteries
33 votes
8
— Great
70%
The Ambition of Oda Nobuna
157 votes
8
— Great
70%
Mother at Fourteen
24 votes
8
— Great
70%
Tales of Little Women
19 votes
8
— Great
69%
Tokyo Mew Mew
115 votes
8
— Great
69%
The Jetsons
573 votes
8
— Great
69%
Phil of the Future
172 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch