Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Miroslav Panić
0
Followers
0
Following
Belgrade, Serbia
46
Miroslav
is watching
Slow Horses
4x05
"Grave Danger"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
354
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
91%
The Shawshank Redemption
43,980 votes
8
— Great
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
47,335 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Godfather
29,352 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
77,069 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Schindler's List
21,621 votes
9
— Superb
87%
The Godfather: Part II
18,478 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
46,349 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Matrix
63,546 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
54,890 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fight Club
51,269 votes
9
— Superb
86%
Pulp Fiction
44,900 votes
9
— Superb
86%
The Empire Strikes Back
37,822 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Green Mile
27,290 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,377 votes
6
— Fair
86%
Inception
73,932 votes
9
— Superb
86%
Forrest Gump
45,492 votes
9
— Superb
85%
Back to the Future
40,319 votes
8
— Great
85%
GoodFellas
21,179 votes
7
— Good
85%
The Intouchables
20,098 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
75,526 votes
9
— Superb
85%
Se7en
35,555 votes
9
— Superb
85%
Saving Private Ryan
27,111 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Silence of the Lambs
29,602 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
35,374 votes
9
— Superb
85%
Gladiator
33,963 votes
8
— Great
85%
Terminator 2: Judgment Day
26,168 votes
8
— Great
84%
Star Wars
42,819 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
57,922 votes
9
— Superb
84%
Léon: The Professional
25,436 votes
9
— Superb
84%
The Lion King
38,316 votes
8
— Great
84%
WALL·E
41,753 votes
8
— Great
84%
The Usual Suspects
19,153 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
50,513 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
45,908 votes
7
— Good
84%
Alien
28,923 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Return of the Jedi
33,973 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Good Will Hunting
22,089 votes
8
— Great
83%
The Marathon Family
113 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Memento
26,677 votes
8
— Great
83%
Hacksaw Ridge
31,270 votes
6
— Fair
83%
Psycho
11,824 votes
9
— Superb
83%
Raiders of the Lost Ark
25,770 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Aliens
21,429 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Green Book
19,728 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Guardians of the Galaxy
98,825 votes
9
— Superb
82%
Inglourious Basterds
38,110 votes
7
— Good
82%
Deadpool
112,694 votes
8
— Great
82%
Die Hard
27,890 votes
9
— Superb
82%
Snatch
18,520 votes
9
— Superb
82%
Jurassic Park
33,568 votes
7
— Good
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,748 votes
8
— Great
82%
Reservoir Dogs
20,936 votes
9
— Superb
82%
Braveheart
19,121 votes
8
— Great
82%
The Dark Knight Rises
47,505 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Back to the Future Part II
24,894 votes
7
— Good
81%
Monsters, Inc.
36,951 votes
8
— Great
81%
The Shining
24,689 votes
9
— Superb
81%
The Fifth Element
24,358 votes
6
— Fair
81%
Once Upon a Time in America
5,417 votes
8
— Great
81%
The Sixth Sense
21,927 votes
9
— Superb
1
2
3
4
5
6
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch