trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
MokiNS
114
followers
Novi Sad
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,313
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
20
21
22
82%
Deadpool
108,916 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Guardians of the Galaxy
96,654 votes
9
— Superb
88%
The Dark Knight
74,940 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,743 votes
7
— Good
86%
Inception
71,922 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Strange
65,995 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
65,527 votes
8
— Great
87%
The Matrix
61,730 votes
9
— Superb
80%
Logan
60,809 votes
9
— Superb
78%
Avatar
60,168 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,925 votes
3
— Bad
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,356 votes
9
— Superb
77%
Arrival
56,744 votes
9
— Superb
75%
Wonder Woman
56,574 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
56,256 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: Civil War
56,042 votes
6
— Fair
81%
Iron Man
54,066 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,143 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
52,799 votes
7
— Good
81%
The Martian
51,841 votes
7
— Good
79%
John Wick
51,366 votes
9
— Superb
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,885 votes
7
— Good
87%
Fight Club
49,658 votes
8
— Great
81%
The Wolf of Wall Street
49,365 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
49,062 votes
4
— Poor
79%
Moana
49,041 votes
7
— Good
84%
Avengers: Endgame
48,983 votes
10
— Totally Ninja!
77%
John Wick: Chapter 2
48,480 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Frozen
48,274 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
47,175 votes
9
— Superb
81%
Joker
47,036 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,742 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
46,629 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,530 votes
9
— Superb
76%
Black Panther
46,444 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,312 votes
9
— Superb
82%
The Dark Knight Rises
46,308 votes
7
— Good
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,888 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,919 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Zootopia
44,696 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,689 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
44,581 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,323 votes
8
— Great
80%
Inside Out
44,210 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Pulp Fiction
43,626 votes
8
— Great
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,296 votes
6
— Fair
73%
Passengers
42,259 votes
8
— Great
81%
Batman Begins
42,201 votes
7
— Good
84%
Star Wars
41,958 votes
8
— Great
77%
Get Out
41,195 votes
6
— Fair
74%
Captain America: The First Avenger
41,180 votes
4
— Poor
78%
Kingsman: The Secret Service
40,829 votes
9
— Superb
84%
WALL·E
40,705 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Jurassic World
40,698 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,664 votes
8
— Great
73%
Iron Man 2
40,426 votes
6
— Fair
73%
Iron Man 3
40,322 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
40,011 votes
9
— Superb
75%
The Hunger Games
39,653 votes
7
— Good
81%
Finding Nemo
39,540 votes
6
— Fair
1
2
3
20
21
22
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup