trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
MokiNS
114
followers
Novi Sad
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
392
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
89%
Game of Thrones
130,949 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,088 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,714 votes
5
— Meh
85%
Stranger Things
52,795 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,082 votes
8
— Great
85%
Friends
41,280 votes
9
— Superb
84%
Dexter
38,966 votes
7
— Good
81%
Lost
32,667 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,923 votes
4
— Poor
88%
Rick and Morty
29,328 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,725 votes
6
— Fair
85%
Mr. Robot
26,614 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
25,964 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,786 votes
6
— Fair
84%
Vikings
25,426 votes
6
— Fair
84%
House of Cards
24,198 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,943 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,722 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
22,658 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,609 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,378 votes
8
— Great
77%
The 100
20,069 votes
4
— Poor
78%
Squid Game
19,603 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,533 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,825 votes
6
— Fair
91%
Avatar: The Last Airbender
18,613 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,579 votes
8
— Great
86%
Dark
16,983 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,495 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,167 votes
6
— Fair
87%
Death Note
15,720 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,349 votes
7
— Good
85%
Narcos
14,853 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,204 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,614 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,308 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,940 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,675 votes
3
— Bad
84%
Mindhunter
12,088 votes
7
— Good
82%
Sense8
11,367 votes
7
— Good
82%
24
11,220 votes
5
— Meh
78%
Altered Carbon
11,171 votes
5
— Meh
79%
Wednesday
11,120 votes
6
— Fair
77%
The End of the F***ing World
10,980 votes
8
— Great
90%
Arcane
10,790 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Marvel's The Punisher
10,786 votes
7
— Good
83%
The Haunting of Hill House
10,652 votes
9
— Superb
81%
How to Get Away with Murder
10,197 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,356 votes
5
— Meh
83%
The Americans
8,915 votes
7
— Good
84%
Invincible
8,470 votes
8
— Great
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,331 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Penny Dreadful
8,286 votes
6
— Fair
85%
One-Punch Man
8,086 votes
9
— Superb
88%
Gravity Falls
7,927 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Bates Motel
7,893 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,488 votes
7
— Good
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,416 votes
2
— Terrible
78%
The Man in the High Castle
6,799 votes
8
— Great
85%
Rome
6,768 votes
9
— Superb
1
2
3
5
6
7
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup