trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
MomoKeks
0
followers
Stralsund
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
205
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
92%
Breaking Bad
97,488 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,741 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,149 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,356 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,216 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,506 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,139 votes
8
— Great
86%
Wentworth
1,238 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,420 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,420 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,526 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,846 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,046 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,145 votes
7
— Good
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,827 votes
7
— Good
84%
The Boys
24,350 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,097 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,519 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,494 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,108 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,678 votes
9
— Superb
84%
The Pacific
5,672 votes
9
— Superb
83%
Banshee
7,517 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,884 votes
8
— Great
83%
Pushing Daisies
3,664 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,707 votes
9
— Superb
83%
The Crown
7,213 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,795 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,067 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,800 votes
9
— Superb
82%
Rectify
1,866 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,162 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Barry
6,105 votes
7
— Good
81%
Kingdom
2,986 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
10,833 votes
8
— Great
81%
Hazbin Hotel
1,050 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,789 votes
8
— Great
81%
Ray Donovan
5,639 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,302 votes
9
— Superb
81%
Peacemaker
5,408 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,554 votes
9
— Superb
81%
Olive Kitteridge
813 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,563 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,283 votes
8
— Great
80%
Dead Like Me
2,687 votes
9
— Superb
80%
9-1-1
3,110 votes
8
— Great
80%
Ash vs Evil Dead
3,862 votes
8
— Great
80%
After Life
4,673 votes
8
— Great
80%
Victoria
1,154 votes
7
— Good
80%
The Rookie
3,686 votes
8
— Great
80%
Sharp Objects
4,355 votes
7
— Good
80%
Loki
15,747 votes
8
— Great
80%
Bates Motel
7,915 votes
9
— Superb
80%
American Crime Story
3,843 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,926 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,985 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,862 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Only Murders in the Building
5,370 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,239 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Misfits
8,070 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup