trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mortilnis
3
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Planet Earth
4,724 votes
8
— Great
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,374 votes
8
— Great
90%
Arcane
10,986 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
131,519 votes
8
— Great
87%
The Blue Planet
888 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,242 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,119 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,156 votes
8
— Great
85%
House
30,029 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,911 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,918 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
5,013 votes
8
— Great
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,543 votes
8
— Great
82%
The Ricky Gervais Show
795 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,409 votes
8
— Great
81%
The Inbetweeners
3,303 votes
8
— Great
81%
Peacemaker
5,421 votes
8
— Great
80%
Assassination Classroom
2,148 votes
8
— Great
80%
After Life
4,684 votes
8
— Great
79%
Vivy -Fluorite Eye's Song-
372 votes
8
— Great
79%
Kill la Kill
2,130 votes
8
— Great
78%
Tengoku Daimakyo
586 votes
8
— Great
78%
Great Pretender
622 votes
8
— Great
78%
Moriarty the Patriot
302 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,315 votes
8
— Great
77%
Beastars
1,195 votes
8
— Great
77%
Last Hero Inuyashiki
680 votes
8
— Great
75%
The Future Diary
1,849 votes
8
— Great
75%
DARLING in the FRANXX
1,252 votes
8
— Great
73%
Beyond the Boundary
669 votes
8
— Great
70%
Super Crooks
310 votes
8
— Great
62%
Hellbenders
7 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup