trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Murdoink
VIP
10
10
followers
Chile
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
73
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
71%
Jurassic World
40,673 votes
7
— Good
72%
Thor
39,434 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,072 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,339 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,176 votes
7
— Good
70%
Venom
33,841 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,473 votes
7
— Good
70%
Black Widow
24,027 votes
7
— Good
71%
The Matrix Revolutions
22,520 votes
7
— Good
64%
Spider-Man 3
20,768 votes
7
— Good
65%
Eternals
19,156 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,222 votes
7
— Good
67%
Uncharted
16,090 votes
7
— Good
68%
Rampage
15,549 votes
7
— Good
72%
The Menu
14,517 votes
7
— Good
66%
Ted 2
12,421 votes
7
— Good
66%
Skyscraper
12,286 votes
7
— Good
64%
Mission: Impossible II
11,990 votes
7
— Good
70%
Pitch Perfect 2
11,234 votes
7
— Good
66%
6 Underground
11,451 votes
7
— Good
72%
Uncut Gems
10,641 votes
7
— Good
68%
The Expendables 2
10,451 votes
7
— Good
72%
The Secret Life of Pets 2
8,142 votes
7
— Good
67%
Lightyear
7,092 votes
7
— Good
70%
Napoleon Dynamite
5,140 votes
7
— Good
66%
Jackass Presents: Bad Grandpa
4,256 votes
7
— Good
64%
Star Wars: The Clone Wars
4,004 votes
7
— Good
67%
Road Trip
3,754 votes
7
— Good
70%
Four Brothers
3,297 votes
7
— Good
73%
Caddyshack
2,806 votes
7
— Good
60%
Peninsula
3,012 votes
7
— Good
69%
Resident Evil: Vendetta
2,433 votes
7
— Good
75%
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge
1,983 votes
7
— Good
63%
Land of the Dead
2,151 votes
7
— Good
62%
The To Do List
2,011 votes
7
— Good
62%
Admission
1,400 votes
7
— Good
64%
Orgazmo
1,005 votes
7
— Good
73%
Kevin Hart: Let Me Explain
787 votes
7
— Good
65%
Countdown
475 votes
7
— Good
65%
Interrogation
470 votes
7
— Good
65%
TEKKEN: Blood Vengeance
304 votes
7
— Good
67%
Patton Oswalt: Talking for Clapping
250 votes
7
— Good
59%
Boone: The Bounty Hunter
199 votes
7
— Good
55%
Space Cop
199 votes
7
— Good
67%
WWE WrestleMania 35
101 votes
7
— Good
69%
WWE Royal Rumble 2017
65 votes
7
— Good
68%
WWE Survivor Series 2016
56 votes
7
— Good
76%
WWE Survivor Series 2017
46 votes
7
— Good
71%
WWE SummerSlam 2017
49 votes
7
— Good
67%
WWE Hell in a Cell 2016
43 votes
7
— Good
72%
WWE Extreme Rules 2016
38 votes
7
— Good
63%
WWE SummerSlam 2018
45 votes
7
— Good
71%
WWE Evolution
38 votes
7
— Good
58%
WWE Greatest Royal Rumble 2018
47 votes
7
— Good
61%
Street Fighter IV: The Ties That Bind
41 votes
7
— Good
67%
WWE Fastlane 2019
36 votes
7
— Good
64%
WWE TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018
33 votes
7
— Good
66%
WWE Battleground 2015
31 votes
7
— Good
62%
WWE Survivor Series 2015
34 votes
7
— Good
64%
WWE Money in the Bank 2018
32 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup