trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Corey Myers
1
follower
Edmonton
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
76
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,143 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,582 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,005 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,113 votes
8
— Great
86%
The Office
27,286 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,055 votes
8
— Great
85%
House
29,908 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,406 votes
9
— Superb
85%
Mad Men
11,291 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,076 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,835 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,627 votes
9
— Superb
85%
The Newsroom
7,462 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,209 votes
9
— Superb
84%
This Is Us
5,801 votes
8
— Great
84%
Community
20,229 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,574 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,389 votes
8
— Great
84%
Dexter
38,982 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,393 votes
10
— This is the Way.
84%
Mindhunter
12,099 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,620 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,215 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,059 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,932 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,318 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,492 votes
6
— Fair
83%
Halt and Catch Fire
4,154 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
22,662 votes
9
— Superb
82%
Californication
11,253 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,451 votes
8
— Great
82%
Chicago Fire
4,065 votes
7
— Good
82%
Castle
11,660 votes
9
— Superb
82%
Rectify
1,865 votes
8
— Great
81%
Life
1,759 votes
8
— Great
81%
Entourage
6,058 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,795 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,309 votes
6
— Fair
80%
The League
2,807 votes
9
— Superb
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,824 votes
9
— Superb
80%
Lie to Me
7,293 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Rookie
3,608 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,735 votes
5
— Meh
79%
Elementary
12,565 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
60,954 votes
8
— Great
79%
The Good Doctor
6,767 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,434 votes
8
— Great
79%
Legion
6,953 votes
9
— Superb
78%
Rookie Blue
1,204 votes
8
— Great
78%
Jericho
3,258 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,062 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,844 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,077 votes
4
— Poor
77%
Gotham
15,191 votes
7
— Good
77%
Idris Elba: Fighter
11 votes
9
— Superb
76%
Almost Human
5,379 votes
6
— Fair
76%
The Flash
24,096 votes
5
— Meh
76%
Dark Matter
3,903 votes
8
— Great
75%
The Last Ship
5,580 votes
7
— Good
74%
Star Trek: Discovery
8,481 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup