trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
jaiden
44
followers
Brussels, Belgium
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
58
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,363 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,706 votes
9
— Superb
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,346 votes
10
— Totally Ninja!
90%
The Untamed
498 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,218 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,280 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,687 votes
7
— Good
87%
My Mad Fat Diary
1,765 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,079 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,630 votes
8
— Great
85%
Friends
41,395 votes
8
— Great
85%
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
902 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
4,892 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,333 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,926 votes
7
— Good
83%
Queer as Folk
1,155 votes
6
— Fair
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,539 votes
8
— Great
81%
W
870 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Angel's Last Mission: Love
274 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Teen Wolf
9,833 votes
8
— Great
80%
In the Flesh
1,652 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Magi: The Labyrinth of Magic
857 votes
8
— Great
80%
School 2013
183 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Pinocchio (KR)
514 votes
8
— Great
80%
Tabula Rasa
420 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,823 votes
9
— Superb
79%
American Horror Story
19,223 votes
8
— Great
79%
Bones
9,833 votes
7
— Good
78%
Terror in Resonance
1,414 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,467 votes
8
— Great
78%
Charmed
4,746 votes
9
— Superb
77%
Cheer Up!
190 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Reign
2,698 votes
8
— Great
77%
Addicted Heroin
147 votes
9
— Superb
76%
At Eighteen
95 votes
8
— Great
76%
Hotel Beau Séjour
180 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Free!
602 votes
8
— Great
75%
Pretty Little Liars
8,903 votes
6
— Fair
75%
Tokyo Ghoul
3,475 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,960 votes
9
— Superb
74%
Political Animals
432 votes
9
— Superb
74%
Doctors
279 votes
6
— Fair
74%
No. 6
401 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Sleepy Hollow
5,251 votes
9
— Superb
73%
2 Broke Girls
9,042 votes
7
— Good
73%
Faking It
1,496 votes
7
— Good
72%
The Carrie Diaries
1,223 votes
6
— Fair
72%
Aldnoah.Zero
518 votes
9
— Superb
71%
INFINITE's Showtime
6 votes
8
— Great
70%
One More Time
115 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Catfish: The TV Show
790 votes
9
— Superb
70%
13 Reasons Why
14,092 votes
4
— Poor
70%
Moorim School
136 votes
7
— Good
69%
Cheese in the Trap
412 votes
6
— Fair
68%
Revolution
7,633 votes
7
— Good
65%
Sakura Trick
164 votes
8
— Great
60%
My Lovely Girl
76 votes
5
— Meh
56%
Cult
410 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup