Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
huda
0
Followers
0
Following
Thailand
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
43
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Logan
62,328 votes
7
— Good
78%
Avatar
61,689 votes
7
— Good
84%
Star Wars
42,810 votes
7
— Good
72%
Thor
40,174 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
33,043 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,650 votes
7
— Good
77%
La La Land
25,438 votes
7
— Good
77%
The Lego Movie
24,093 votes
7
— Good
75%
The Social Network
22,254 votes
7
— Good
73%
Looper
22,231 votes
7
— Good
65%
Spider-Man 3
21,311 votes
7
— Good
74%
American Sniper
19,833 votes
7
— Good
71%
22 Jump Street
17,193 votes
7
— Good
71%
Chappie
15,289 votes
7
— Good
72%
Cars 3
13,905 votes
7
— Good
75%
Love Actually
13,025 votes
7
— Good
75%
Mean Girls
12,955 votes
7
— Good
66%
Neighbors
12,823 votes
7
— Good
80%
Million Dollar Baby
11,344 votes
7
— Good
69%
Friends with Benefits
11,193 votes
7
— Good
72%
Sicario: Day of the Soldado
10,205 votes
7
— Good
77%
Marriage Story
9,395 votes
7
— Good
74%
Mrs. Doubtfire
9,268 votes
7
— Good
68%
Steve Jobs
8,824 votes
7
— Good
69%
The Lorax
7,356 votes
7
— Good
63%
The Mortal Instruments: City of Bones
6,236 votes
7
— Good
70%
Bombshell
5,842 votes
7
— Good
66%
Planes
5,076 votes
7
— Good
76%
A Walk to Remember
4,494 votes
7
— Good
73%
The Life Aquatic with Steve Zissou
4,433 votes
7
— Good
70%
Step Up
4,189 votes
7
— Good
65%
That Awkward Moment
3,951 votes
7
— Good
75%
The Longest Ride
3,666 votes
7
— Good
69%
Step Up 2: The Streets
2,779 votes
7
— Good
60%
Vampire Academy
2,798 votes
7
— Good
66%
To All the Boys: P.S. I Still Love You
2,640 votes
7
— Good
66%
Anna Karenina
2,375 votes
7
— Good
68%
Step Up All In
2,252 votes
7
— Good
62%
New Year's Eve
2,238 votes
7
— Good
69%
My Week with Marilyn
1,530 votes
7
— Good
67%
The Sisterhood of the Traveling Pants
1,382 votes
7
— Good
68%
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep Azure
175 votes
7
— Good
67%
I've Always Liked You
130 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch