trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nicola Zangrandi
6
followers
Italy
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
41
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Hunter x Hunter
4,707 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,168 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,077 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,861 votes
9
— Superb
84%
Dexter
38,982 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,620 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,318 votes
9
— Superb
83%
The Lizzie Bennet Diaries
196 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,890 votes
9
— Superb
82%
Black Sails
7,799 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,680 votes
9
— Superb
80%
Psycho-Pass
1,895 votes
9
— Superb
80%
The Blacklist
17,783 votes
9
— Superb
80%
Serial Experiments Lain
1,127 votes
9
— Superb
78%
Pokémon: Origins
623 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,062 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agent Carter
6,911 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,844 votes
9
— Superb
77%
New Girl
15,445 votes
9
— Superb
76%
Hawaii Five-0
5,015 votes
9
— Superb
76%
iZombie
6,441 votes
9
— Superb
76%
Almost Human
5,379 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,096 votes
9
— Superb
76%
Pokémon
2,461 votes
9
— Superb
75%
Constantine
4,981 votes
9
— Superb
75%
F is for Family
1,925 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,930 votes
9
— Superb
74%
Blindspot
6,754 votes
9
— Superb
73%
Marvel's Avengers Assemble
711 votes
9
— Superb
73%
What If...?
6,127 votes
9
— Superb
72%
The Tomorrow People (US)
2,921 votes
9
— Superb
71%
Quantico
3,740 votes
9
— Superb
71%
Defiance
4,340 votes
9
— Superb
70%
Marvel's The Defenders
7,131 votes
9
— Superb
70%
Emily in Paris
2,943 votes
9
— Superb
69%
The Grace Helbig Show
27 votes
9
— Superb
69%
Helix
3,826 votes
9
— Superb
68%
Intelligence
2,153 votes
9
— Superb
68%
Revolution
7,632 votes
9
— Superb
67%
Class
505 votes
9
— Superb
62%
Mind Games
172 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup