trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nitemice
6
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
130
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
85%
House
29,926 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,280 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,960 votes
9
— Superb
84%
Community
20,242 votes
7
— Good
87%
Doctor Who
18,666 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,587 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,418 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,229 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,117 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,716 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,083 votes
9
— Superb
82%
Chuck
12,382 votes
7
— Good
83%
White Collar
10,041 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,101 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,640 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,913 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,443 votes
9
— Superb
78%
The Orville
5,839 votes
9
— Superb
79%
Warehouse 13
5,665 votes
9
— Superb
84%
Veronica Mars
5,160 votes
9
— Superb
85%
Freaks and Geeks
5,127 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Scorpion
5,298 votes
7
— Good
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,798 votes
6
— Fair
64%
Ms. Marvel
5,065 votes
6
— Fair
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,698 votes
9
— Superb
76%
Superstore
4,574 votes
8
— Great
83%
Halt and Catch Fire
4,156 votes
9
— Superb
73%
I Am Not Okay with This
3,709 votes
8
— Great
80%
Jane the Virgin
3,381 votes
8
— Great
79%
Happy Endings
2,699 votes
9
— Superb
84%
Derry Girls
2,545 votes
8
— Great
84%
Gurren Lagann
2,108 votes
8
— Great
75%
Fresh Off the Boat
1,896 votes
8
— Great
80%
Undone
1,610 votes
8
— Great
85%
Pride and Prejudice
1,370 votes
9
— Superb
84%
Daria
1,377 votes
9
— Superb
70%
The Crazy Ones
1,167 votes
8
— Great
77%
Mozart in the Jungle
1,098 votes
8
— Great
78%
Catastrophe
1,079 votes
8
— Great
60%
How I Met Your Father
1,212 votes
7
— Good
82%
Hustle
993 votes
8
— Great
75%
Young & Hungry
1,005 votes
7
— Good
75%
Dash & Lily
966 votes
7
— Good
73%
Rugrats
932 votes
8
— Great
73%
Extraordinary
870 votes
7
— Good
61%
Powerless
944 votes
7
— Good
72%
Girl Meets World
784 votes
8
— Great
79%
The Guild
734 votes
8
— Great
71%
The Catch
770 votes
7
— Good
80%
Ugly Americans
684 votes
6
— Fair
75%
Defying Gravity
648 votes
8
— Great
72%
Mad About You
614 votes
9
— Superb
67%
A to Z
622 votes
9
— Superb
72%
The Mysteries of Laura
558 votes
8
— Great
74%
Undeclared
546 votes
6
— Fair
78%
Being Erica
500 votes
8
— Great
66%
Death and Other Details
535 votes
5
— Meh
70%
Great News
500 votes
8
— Great
65%
The Grinder
514 votes
8
— Great
68%
Reboot
494 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup