trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Neal Mahoney
VIP
8
278
followers
St. Charles MO
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
229
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
89%
Game of Thrones
131,065 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,203 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,755 votes
6
— Fair
85%
Stranger Things
52,874 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,120 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,702 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,375 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,757 votes
8
— Great
86%
The Office
27,318 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,646 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,015 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,808 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,448 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,031 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,219 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,020 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,958 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,960 votes
6
— Fair
84%
Marvel's Daredevil
22,629 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,417 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,091 votes
8
— Great
84%
Community
20,241 votes
6
— Fair
78%
Squid Game
19,652 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,449 votes
5
— Meh
91%
Avatar: The Last Airbender
18,656 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,028 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,587 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,418 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,059 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,514 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,227 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
16,202 votes
7
— Good
80%
Loki
15,653 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,484 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,371 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,161 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,073 votes
7
— Good
84%
Hannibal
15,065 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,870 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,851 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,600 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,714 votes
7
— Good
80%
Sex Education
13,648 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,631 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,366 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
12,955 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,736 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,580 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,104 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,779 votes
7
— Good
85%
Archer
11,458 votes
7
— Good
85%
Mad Men
11,297 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,057 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
10,992 votes
5
— Meh
90%
Arcane
10,833 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,800 votes
6
— Fair
83%
The Haunting of Hill House
10,669 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,421 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,182 votes
5
— Meh
86%
BoJack Horseman
10,176 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup