trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nomihl
28
followers
France, Paris
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
147
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,184 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,076 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,177 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,453 votes
8
— Great
77%
The 100
20,100 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,076 votes
6
— Fair
78%
Squid Game
19,692 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,253 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,253 votes
8
— Great
80%
Loki
15,695 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,860 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
14,871 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,448 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,717 votes
8
— Great
79%
Elementary
12,581 votes
8
— Great
82%
Castle
11,666 votes
7
— Good
66%
Under the Dome
12,690 votes
6
— Fair
82%
Sense8
11,386 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,906 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,920 votes
8
— Great
76%
Desperate Housewives
5,568 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mare of Easttown
5,293 votes
7
— Good
73%
Sleepy Hollow
5,251 votes
5
— Meh
77%
Bridgerton
4,648 votes
7
— Good
71%
Defiance
4,339 votes
6
— Fair
75%
Tokyo Ghoul
3,474 votes
9
— Superb
81%
Kingdom
2,979 votes
9
— Superb
70%
The Secret Circle
2,260 votes
5
— Meh
75%
Sweet Home
1,856 votes
8
— Great
76%
Blue Exorcist
1,841 votes
7
— Good
86%
Crash Landing on You
1,526 votes
9
— Superb
86%
Goblin
1,512 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Nine Perfect Strangers
1,673 votes
7
— Good
68%
Hellbound
1,553 votes
7
— Good
70%
The Silent Sea
1,456 votes
7
— Good
85%
Vincenzo
1,192 votes
8
— Great
82%
Strong Woman Do Bong Soon
1,165 votes
9
— Superb
78%
Cold Case
1,145 votes
8
— Great
83%
Clannad
1,075 votes
9
— Superb
83%
Descendants of the Sun
1,056 votes
10
— Totally Ninja!
81%
What's Wrong With Secretary Kim
1,005 votes
8
— Great
77%
Impulse
988 votes
8
— Great
85%
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
902 votes
9
— Superb
72%
Containment
972 votes
9
— Superb
83%
Hotel Del Luna
810 votes
8
— Great
74%
Seraph of the End
840 votes
8
— Great
73%
The Heirs
771 votes
7
— Good
82%
While You Were Sleeping
646 votes
8
— Great
84%
Healer
624 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Beyond the Boundary
669 votes
7
— Good
83%
Flower of Evil
587 votes
8
— Great
81%
Vagabond
575 votes
6
— Fair
89%
Reply 1988
523 votes
9
— Superb
86%
Signal
525 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The King: Eternal Monarch
555 votes
7
— Good
86%
Move to Heaven
517 votes
9
— Superb
80%
Because This Is My First Life
526 votes
9
— Superb
83%
Stranger
490 votes
9
— Superb
81%
Coffee Prince
494 votes
7
— Good
80%
Fight for My Way
493 votes
6
— Fair
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup